Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak pracodawcy zapatrują się na nieskończone studia? Czy jest w ogóle szansa na sensowną pracę bez papierka? Jestem na ostatnim roku, ale nie mam siły i chęci dociągnąć studiów, narobiło mi się za dużo zaległości, depresja jeszcze wszystko pogłębia. Nie mam żadnego doświadczenia zawodowego oprócz gównopraktyk. Jeśli mnie skreślą ze studiów, co mam wpisać w CV? Zostawić studia z dopiskiem, że nieukończone czy wykreślić całkowicie i mieć wielką lukę po liceum? Czy znacie kogoś, kto rzucił studia tuż przed końcem i wyszło mu to na dobre? Boję się, że będę miał siebie za kompletnego nieudacznika, ale od samego początku tylko się zmuszałem, a i tak nie miałem odwagi podjąć jakiejkolwiek decyzji i tak to szło, teraz już nie mogę wytrzymać. #studia #studbaza #depresja #praca #pracbaza #cv

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffc167eda8d45000af9841f
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Mam wrażenie, że szukasz sobie wymówek i jeszcze wciągasz w to inne osoby. W przyszłości zawsze mógłbyś zrzucić winę na kogoś, kto Ci "doradził". Z mojego punktu widzenia, Twój największy problem to strach przed odpowiedzialnością. Masz dwa wyjścia wziąć się w garść i racjonalnie podejść do tematu, albo olać system i dalej użalać się nad sobą. Wiem, że teraz kiepsko się czujesz, ale każdy człowiek ma w swoim życiu
  • Odpowiedz
Czasy są jakie są, do każdej pracy w biurze oczekują papierka :P


@ignis84: niekoniecznie, można się załapać po samym średnim tylko trzeba mieć dużo szczęścia albo znajomości.
  • Odpowiedz