Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak wygląda typowa #szaramyszkadlaanonka według wykopu. Wielu tutaj pisze że chcieliby mieć takie skromne dziewczyny. To nie są żadne szare myszki a laski 7-9/10 bez makijażu i w ciemnych ubraniach XD Prawda jest taka, że prawie żaden nie chciałby prawdziwej szarej myszki ze średnią twarzą i sylwetką :((((

#takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffb5ceada8d45000af982ff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak wygląda typowa #szaramyszkadlaa...

źródło: comment_1610310625LxFM5VZzO7WNP22jknf8rH.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@LeVentLeCri no właśnie, a przecież ładna twarz nie musi oznaczać wyróżniania się z tłumu i "spokojna" to jedno słowo określające dany typ charakteru, który też nie musi się gryźć z urodą :p
ja się właśnie dziwię czemu ludzie uważają określenie "szara myszka" za coś obraźliwego czy po prostu brzydką dziewczynę :p
  • Odpowiedz
wrzuciłeś dobre przykłady szarych myszek, ale tak się zastanawiam, bo pisałeś kiedyś, że dużo fapiesz. Stanąłby ci przy takich?


@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie nie mam problemów z potencją. Wystarczy mi sama myśl o seksie i się podniecam. Pisałem nawet o tym ostatnio: https://www.wykop.pl/wpis/54506547/

Zdaję sobie sprawę z tego, że zaburzenia erekcji często polegają na tym, że ktoś nie ma problemu z fapaniem do p---o, ale ma problem przy kobiecie. To też zweryfikowałem. Byłem dwukrotnie na #divyzwykopem. Pierwsza diva była średnia z wyglądu i ulana, ale mimo to już pod prysznicem byłem gotowy do akcji. Druga diva była stara (40+) i też nie było problemu z erekcją. W sumie szkoda, że tak szybko się podniecam, bo chciałbym, żeby kiedyś diva possała mi flaka. To musi być wspaniałe uczucie, gdy benis pęcznieje w jej ustach i powoli wypełnia gardło (19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: szara myszka to wymysl spierdoxow na dokładnie tym samym poziomie, co Sebix zawadiaka o którego te same spierdoxy cisna dziewczyny. Tak jak oni mają ból d--y o dziewczyny wierzące, że z Sebka zrobią gentlemana, tak sami wierzą w zaniedbana aktorkę p---o/modelkę, która to zwroci na nich uwagę, a wtedy oni łaskawie doradza jej żeby zmienić oksy na soczewki, wyprostować włosy i przebrać się w modne ciuchy, dzięki czemu wylądują
  • Odpowiedz