Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak wygląda typowa #szaramyszkadlaanonka według wykopu. Wielu tutaj pisze że chcieliby mieć takie skromne dziewczyny. To nie są żadne szare myszki a laski 7-9/10 bez makijażu i w ciemnych ubraniach XD Prawda jest taka, że prawie żaden nie chciałby prawdziwej szarej myszki ze średnią twarzą i sylwetką :((((

#takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffb5ceada8d45000af982ff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak wygląda typowa #szaramyszkadlaa...

źródło: comment_1610310625LxFM5VZzO7WNP22jknf8rH.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: kiedyś poznałem taką prawdziwą szarą myszkę, idealna okrągła buzia, duże okulary, żywe oczy, rude włosy, sweterki i bluzy polar, wyglądała jak księgowa albo pani z biblioteki. Dla innych 6-7/10 ale przez to szaromyszkowanie dla mnie po prostu 9/10

Ale chlała tyle, że potrafiła w barze przepić wszystkich amantów.
  • Odpowiedz
@beamer: Bzdura. Ładniejsze dziewczyny łatwiej poderwać niż brzydule bo nie są takie zakompleksione. Wiele też facetów odpuszcza sobie start do ładnej dziewczyny myśląc, że nie mają oni żadnych szans.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Mamy uganiać się za brzydulami 3/10 tylko po to, aby je mechanicznie r----ć i oglądać się na ulicy za 9/10?


Skoro wygląd nie jest waszym atutem i nie macie szans u takich 9/10, to może warto zacząć traktować go jako rzecz drugorzędną i skupić się na innych cechach u potencjalnej partnerki? Jak się pod jakimś względem ma niewiele do zaoferowania, to chyba nie jest w porządku samemu tego wymagać?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szara myszka to wymysl spierdoxow na dokładnie tym samym poziomie, co Sebix zawadiaka o którego te same spierdoxy cisna dziewczyny. Tak jak oni mają ból d--y o dziewczyny wierzące, że z Sebka zrobią gentlemana, tak sami wierzą w zaniedbana aktorkę p---o/modelkę, która to zwroci na nich uwagę, a wtedy oni łaskawie doradza jej żeby zmienić oksy na soczewki, wyprostować włosy i przebrać się w modne ciuchy, dzięki czemu wylądują
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Szare myszki pierwotnie oznaczały dziewczyny nieśmiałe, które były 5-6/10, w porywach do 7, ale miały to "coś" w wyglądzie, że przyciągało. Wykopki robiły sobie nadzieję, że skoro nie poradzą sobie z ładnymi różowymi, to trzeba próbować w te rejony. Tylko że takie różowe nie chciałyby z kolei ich, bo chciałyby gościa ogarniętego, przy którym czują się dodatkowo bezpiecznie.
A potem to pojęcie straciło na pierwotnym znaczeniu, bo pod tagiem
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: sam napisałeś w tamtym wpisie

W drugiej stylizacji znacznie przesadzili z makijażem. Wolę bardziej naturalny wygląd. Niepotrzebnie też farbowali włosy. Pozbyli się naturalnie pięknego rudego koloru w zamian za jakiś przeciętny i sztuczny kasztanowy.


Ta "przemiana" nie dodała jej atrakcyjności jako takiej, bo wątpię by nagle miała się zacząć tak ostro malować, jeśli nigdy wcześniej tego nie robiła. Zmiana koloru włosów też była na znaczący minus. Generalnie: przebrali zwykłą
  • Odpowiedz
SpoconySadysta: A już zupełnie inna sprawa, ze faceci kompletnie nie potrafią oznaczyć samego siebie na takiej skali. Jeden taki wykopek mi spermil w wiadomościach prywatnych, charakter nieciekawy, ciagle wpisy z nsfw i wrzucanie zdjęć profili z tindera podobno ‚z-------h i brzydkich lasek’ (większość z nich powyżej 6-8/10 i z całkiem zwykłymi opisami. Ciagle mi pisał jaki to jest przystojny, 8/10, tylko, ze p0lki tego nie doceniają, bo one chcą tylko 10/10.
  • Odpowiedz
Mamy uganiać się za brzydulami 3/10 tylko po to, aby je mechanicznie r----ć i oglądać się na ulicy za 9/10?


A one mają się na siłę umawiać z zaniedbanym wykopkiem 3/10 żeby potem się oglądać na ulicy za alvaro 9/10? Ja brzydkiej nie chcę, ale ładne mają zechcieć brzydkiego mnie, no powodzenia xDD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak przestaniesz się tak bardzo koncentrować nad wyglądem, a zaczniesz pracować nad swoją osobowością, to wiele rzeczy zacznie się zmieniać. Zaczniesz dostrzegać wartość, tam gdzie wcześniej jej nie dostrzegałaś, poza tym Twoje podejście do własnego ciała z czasem także będzie się zmieniać.
  • Odpowiedz