Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak wygląda typowa #szaramyszkadlaanonka według wykopu. Wielu tutaj pisze że chcieliby mieć takie skromne dziewczyny. To nie są żadne szare myszki a laski 7-9/10 bez makijażu i w ciemnych ubraniach XD Prawda jest taka, że prawie żaden nie chciałby prawdziwej szarej myszki ze średnią twarzą i sylwetką :((((

#takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffb5ceada8d45000af982ff
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak wygląda typowa #szaramyszkadlaa...

źródło: comment_1610310625LxFM5VZzO7WNP22jknf8rH.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
Dokładnie, wielu wykopków pisząc o szarej myszce, ma tak naprawdę na myśli śliczną, ale nieśmiałą i spokojną, a nie niewyróżniającą się urodą, przeciętną dziewczynę ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja taka byłam, i może dalej trochę introwertyczna jestem, ale - wbrew pozorom - faceci wcale tak nie lecą na nieśmiałe loszki, bo nie jest łatwo nawiązać jakiś kontakt i zagadać. Za to hałaśliwe i rozkrzyczane koleżanki z mojego otoczenia miały duże wzięcie
  • Odpowiedz
UzależnionaRozowypasek: @LeVentLeCri: Ale w sumie co w tym złego? Mamy uganiać się za brzydulami 3/10 tylko po to, aby je mechanicznie ruchać i oglądać się na ulicy za 9/10?

Jak tutaj Mirabelki piszą, że wcale nie lecą na totalnych chadów z kwadratowymi szczękami tylko na normików, to też nie myślą o Maćkach informatykach 4/10, tylko o jakimś Oskarku deweloperze 8/10...

Ba, tutaj wiele różowych twierdzi, że wcale nie lecą na mocno przypakowanych facetów - bo to sterydy, bo to wygląda karykaturalnie itp. Tylko robi #pokazforme szczupły gość z zarysem klaty i sześciopaka i lecą wyzwiska ze strony różowych aby coś zjadł bo psy na kości
  • Odpowiedz
Ale w sumie co w tym złego? Mamy uganiać się za brzydulami 3/10 tylko po to, aby je mechanicznie ruchać i oglądać się na ulicy za 9/10?


Nie, uganiajcie się za kim chcecie, po prostu szara myszka nie kojarzy mi się ze skromnie ubraną szprychą, a z faktycznie przeciętną dziewczyną.

Ba, tutaj wiele różowych twierdzi, że wcale nie lecą na mocno przypakowanych facetów - bo to sterydy, bo to wygląda karykaturalnie itp. Tylko robi #pokazforme szczupły gość z zarysem klaty i sześciopaka i lecą wyzwiska ze strony różowych aby coś zjadł bo psy na kości się zlecą.

A robi #pokazforme nasterydowany olbrzym z ogromną klatą, wielkimu barami 2x szerszymi niż talia i kisiel się wylewa w komentarz.
  • Odpowiedz