Wpis z mikrobloga

@Supaplex: Tak, skopiowałem ale to dla dobra wykopków, sam co prawda skorzystałem z wpisu jeszcze starszego :) Z początku myślałem że może karta lotosu by się przydała... ale nie działa gdy tankujemy na fakturę :|
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qutaphone: Gorzej jak ty jak jestes w trakcie umowy na okreslony czas. Wtedy bedziesz musial placic karę tj. 7zl za kazdy miesiac, o jaki skrócony został okres korzystania z warunków oferty.
@Miloszinho: bzdura, babka w salonie wprowadzila mnie w blad nie informujac o tym (oplata handlowa chyba 20 zl) i podsuwając na sam koniec inne papiery już z ta opłatą :) Pani już tam nie pracuje, ma założoną sprawę o oszustwo a ja grosza ponad to co było na pierwotnym dokumencie nie zapłaciłem.
@CoCieToMordo: Ja tylko mówie co jest w regulaminie oferty. Pewnie go będą straszyć tą karą. Nawet jeden mireczek na tagu o tym pisał. A to że wciskają wszystkim G11K, nie informując o G11 wiem. Sam będę musiał z nimi się użerać z tego samego powodu. Jak możesz to napisz jak sobie z nimi dałeś radę. Udało Ci się wypowiedzieć umowę po 14 dniach ? Co napisałeś w reklamacji ?
@Grethold: i tak musiałem iść osobiście ... xD jakie jełopy tam pracują to jest historia. Jakbym nie znał tego myku z taryfami to też mi tam chcieli wcisnąć opłatę handlową. 22 zł miesięcznie za gwarancję ceny. Czyli jeszcze gorsza opcja niż przez stronę ( )
@Grethold: ubzdurało im się, że zły adres podałem. W enerdze pani stwierdziła, że trzeba podać inaczej numer mieszkania - tak jak oni mają u siebie w systemie. Dzisiaj dzwonił monter i pytał, które to mieszkanie bo po podanej numeracji nie może znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)