Wpis z mikrobloga

@Supaplex: Tak, skopiowałem ale to dla dobra wykopków, sam co prawda skorzystałem z wpisu jeszcze starszego :) Z początku myślałem że może karta lotosu by się przydała... ale nie działa gdy tankujemy na fakturę :|
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Qutaphone: Gorzej jak ty jak jestes w trakcie umowy na okreslony czas. Wtedy bedziesz musial placic karę tj. 7zl za kazdy miesiac, o jaki skrócony został okres korzystania z warunków oferty.
  • Odpowiedz
@Miloszinho: bzdura, babka w salonie wprowadzila mnie w blad nie informujac o tym (oplata handlowa chyba 20 zl) i podsuwając na sam koniec inne papiery już z ta opłatą :) Pani już tam nie pracuje, ma założoną sprawę o oszustwo a ja grosza ponad to co było na pierwotnym dokumencie nie zapłaciłem.
  • Odpowiedz
@CoCieToMordo: Ja tylko mówie co jest w regulaminie oferty. Pewnie go będą straszyć tą karą. Nawet jeden mireczek na tagu o tym pisał. A to że wciskają wszystkim G11K, nie informując o G11 wiem. Sam będę musiał z nimi się użerać z tego samego powodu. Jak możesz to napisz jak sobie z nimi dałeś radę. Udało Ci się wypowiedzieć umowę po 14 dniach ? Co napisałeś w reklamacji ?
  • Odpowiedz
@Xava: hej, próbuję wypełnić formularz na nowy licznik i dochodzę do momentu "dobierz korzyść" czy coś takiego i bez tej dodatkowej opłaty handlowej nie mogę przejść dalej.. W który formularz klikałeś? :D
  • Odpowiedz
@PanWysublimowany: skopiuj link podany w pierwszym poście i wejdź w niego w trybie incognito. Ja miałem tak samo dzisiaj jak nie wchodziłem bezpośrednio przez podany wyżej link. Jak dostałem się do danego formularza przez menu na stronie głównej energa.pl to mi nie pokazywało zwykłej G11.
  • Odpowiedz
@Grethold: i tak musiałem iść osobiście ... xD jakie jełopy tam pracują to jest historia. Jakbym nie znał tego myku z taryfami to też mi tam chcieli wcisnąć opłatę handlową. 22 zł miesięcznie za gwarancję ceny. Czyli jeszcze gorsza opcja niż przez stronę ( )
  • Odpowiedz
@Grethold: ubzdurało im się, że zły adres podałem. W enerdze pani stwierdziła, że trzeba podać inaczej numer mieszkania - tak jak oni mają u siebie w systemie. Dzisiaj dzwonił monter i pytał, które to mieszkanie bo po podanej numeracji nie może znaleźć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz