Wpis z mikrobloga

#krzeslo #fotel #biurko #fotele #meble #pcmasterrace
Szukam wygodnego fotela do komputera. Są krzesła za 200 i za 1000 zł, a często różnic wiele nie ma.
Skóra / eko odpada bo w lato będę się ślizgał i grzał, ale nie chcę też typowego 'biurowca' z siatką co trudno odkurzyć.
Chciałbym aby to było krzesło dobre kilka lat, wygodne, z miękkim siedziskiem, regulacją oparcia, podłokietnikami i ew. regulacją odcinka lędźwiowego. W ostatnich latach pojawiły się z zintegrowanym zagłówkiem/poduszką pod głowę. Za jaką marką warto się rozejrzeć?
  • 8
@kokus: siatka i plastik są świetnel ale ja mam biurowe za 3k więc to jest trochę inna klasa. Ale fakt jest taki, że nie wiem co trzebaby zrobić, żeby to zepsuć a zdarza mi się robić na nim dziwne rzeczy. Także, na pierwszy rzut oka różnic nie ma ale fotel za 1000pln jest dużo lepszy od gówna za 200. Z tysiaczkiem w rękach już możesz poszukać jakiegoś na wymiar. (Ja mam
@Baccon: Niestety, takiego dużego budżetu nie mam, dlatego chciałbym w tym budżecie do 1000 zł wygodny fotel, który będzie ok dla pleców i tyłka. Podobają mi się te 'gamerskie, kubełkowe' ale na dłuższą metę wiem że to szajs.
@Baccon: @Moplop: @StaryWedrowiec: wołam. Zdecydowałem się na firmę Gamvis, model Phantom. 'Gamingowy' ale mi się podoba wizualnie i jakościowo wygląda ok, same opinie są również na plus.
Na fotel wpadłem przypadkiem - u znajomego, inny model ale ta sama marka. Używa fotela niecałe 2 lata codziennie po kilka godzin i wygląda naprawdę ok. Czekam tylko na potwierdzenie jednej informacji od firmy i zamawiam :)
https://gamvis.pl/p/fotel-gamingowy-gamvis-phantom-czarno-czarny-materialowy/