Wpis z mikrobloga

@Daktylion: Akat udało się trafić na jeszcze swiezutka 18stke XD No i dobrze wybadalem teren zanim w to wszedłem grubiej, z popuszczarą bym się nie związał. I nie jestem chadem, mam problemy z depresją i przez to jestem mocno chudy bo nie mam apetytu często XD Jedynie wzrost mam chadowski bo 197cm ale to wszystko. Umiem po prostu w #!$%@? dobrze pisać z babami, powinienem dawać jakieś lekcje xD Np dla
@mazurka: oni nie rozumieją, że takie coś nie jest zabawne tylko creepy. Jeden mnie kiedyś spotkał na imprezie i powiedzial, że mnie widział kiedyś w metrze. Dokładnie opisał gdzie wsiadłam i wysiadłam i jaka sukienkę miałam na sobie (wiem, że to byłam ja bo to moja ulubiona sukienka była). Większość facetów na wykopie nie rozumie, że takie zachowania nas krępują i są nie na miejscu i nie ma tu znaczenia, czy
@Slavcel: > Poczytalibyscie stare listy, to dopiero było spermiarstwo


@Slavcel: spermiage byli są i będą, niestety teraz przez dostep do internetu, kazdy moze spermic, a wtedy takie listy spermili jak juz z kims byli i oboje wykazywali zaintresoaanie w wiekszosci..
Swoja droga takie lisciki moglybyc niezlym ksiestwem beki, chetnie bym poczytal
@calinowski: najpierw zrozumiałam, że piszesz depresja. Sama nie wiem i się często nad tym zastanawiałam. Nie wiem z czego to wynika. Prawda taka, że miałam sporo takich przypadków (jeden mi powiedział na imprezie, że mnie kiedyś w metrze widział, opisał dokładnie w co byłam ubrana gdzie wsiadłam i gdzie wysiadłam; drugi, że nasze "spojrzenia" się "spotkały" na jednej imprezie organizowanej przez miasto na której byłam parę miesięcy wcześniej). Nie byli brzydcy
@sqlserver: może nie doceniłam, nie wiem. Złota rada na przyszłość. Jeśli pamiętasz w co ktoś był ubrany rok temu, nie mów tego na głos. To normalne chyba, że mi się to wydało dziwne ¯\_(ツ)_/¯

Ty z Twoim komentarzem o typowej P0lce, też wyszedłeś na typowego "wykopka".
@przegrywam_przez_miasto to Ci doradze (chociaż pewnie już o tym wiesz) o tym stalkowaniu nie mów dziewczynie, która Ci się podoba, a mówienie jej, że pamiętasz w co była ubrana jak ja pierwszy raz zobaczyłeś jej nie zaimponuje, tylko zapali czerwone lampki. ¯\_(ツ)_/¯
@NijuGMD: smutne to jest to ze kazda laska z ktora sie rozmawia mowi caly czas nie jakby zalozyla tam profil tylko po to by gardzic facetami to jest smutne ze dziewczyny maja tyle mozliwosci i to one dokonuja wyboru. Kiedys jak faceci bardziej rzadzili w relacjach to praktycznie nie bylo przypadkow samotnych kobiet bo kazda laska miala jakiegos faceta a teraz gdy to dziewczyna ma wladze. Sprawia to ze wiekszosc ludzi
@Pavulenko: jest coś takiego, może nie idealne odniesienie do tego co potrzebujesz, ale też śmieszne xD

"I don't go out (anymore)" or "I'm not into the bar/club thing" = I just text some dude I already know and have him come over my place instead.

"We're on a girls night out.". = We just came here to drink, dance lesbian together, and attention sloot around. Then we will leave together. When
@esdain: Z tinderowkami itp to jak najwięcej pisałem o sobie, opowiadałem jakieś historię, zawsze zgrywalem takiego pewnego siebie narcyza i zawsze działało, a jak z tych gierek różnych śmiesznych dla beki wyrywałem to je jakoś zaczepialem, prowokowałem na publicznych pokojach, potem przechodziłem na jakiś prywatny pokój żeby grać 1v1 i jak tam pograłem trochę i pogadałem o głupotach to proponowałem żeby podała insta to będziemy się zapraszali na gierki xD