Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki zastanawia mnie pewien fakt.. Mam koleżankę, 23 lata, studiuje, pracuje, jest samodzielna. Ma wielu znajomych, dusza towarzystwa. Jest naprawdę ładną dziewczyną, z pasjami, z fajnym charakterem. Ale od 2 lat jest sama, mimo że próbuje sobie kogoś znaleźć. Jej poprzedni facet to nieudacznik, którego rzuciła. I teraz pytanie brzmi, czy naprawdę ciężko znaleźć sobie faceta obecnie, żyjąc w dużym mieście, który jest chociaż w miarę ogarnięty? Rozmawiałem z nią na ten temat, bo to naprawdę dobra znajoma, otwarta, to wg. mnie naprawdę nie ma dużych wymagań od faceta i nie szuka chada, tylko normalnego faceta, a mimo to jest sama. Może to głupio zabrzmi, ale sam bym chętnie z nią spróbował, gdyby nie moje #!$%@? i fakt, że w razie "w" nie chciałbym tracić znajomości z nią bo znamy się już dobre 10 lat.

#zwiazki #rozowepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ffaf469b30212000a353990
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 51
I teraz pytanie brzmi, czy naprawdę ciężko znaleźć sobie faceta obecnie, żyjąc w dużym mieście, który jest chociaż w miarę ogarnięty?


@AnonimoweMirkoWyznania: Tak, co nie zmienia faktu że.... cdn.

wg. mnie naprawdę nie ma dużych wymagań od faceta i nie szuka chada, tylko normalnego faceta, a mimo to jest sama


@AnonimoweMirkoWyznania: jedno może mówić, drugie praktykować, aby nie wyjść na osobę która "za dużo wymaga", co w ogóle jest absurdem
OP: @Endru ale ją naprawdę dobrze znam, widujemy się co weekend, rozmawiamy codziennie, uwierz mi ona nie skacze po #!$%@?.

@ktosiex To też może być fakt, znam ją tylko jako przyjaciółkę.

@girlsjustwannahavefun moja była, która po 5 dniach wstawiała fotki na insta jaka to jest zakochana chyba twierdzi inaczej hehe

@mialomnietuniebyc1 to dziwne, bo ja nie mam problemu ze znalezieniem kobiety, ale jestem #!$%@? i nie chce mi się wchodzić w
czy naprawdę ciężko znaleźć sobie faceta obecnie, żyjąc w dużym mieście, który jest chociaż w miarę ogarnięty?


@AnonimoweMirkoWyznania: TAK, wiesz jakie to jest trudne tak wyjsc na miasto i przetrwac te masy chlopakow, ktorzy do ciebie podbijaja? albo wejsc na tindera i wybrac tego jednego ze 100, ktorzy pisza do ciebie? ziomek ladna dziewczyna w miescie ma #!$%@?, serio ziomek, prze- je- ba - ne