Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@000loki: są też większe, 40x40 ale mi dosłownie nie wchodzi o 2cm. Teraz kup tylko dobrą mąkę do tego, ściągnij sobie pizzapp (bo KMP to pizzowa elektroda) i zajadaj ze smakiem.
  • Odpowiedz
@Wierzbek: ja wiem, ale wydaje mi się, że ja chce zrobić po prostu spoko pizzę, taką lepszą niż zwykła. Na tej grupie widzę, że ludzie to mają dość sporą psychozę:D
  • Odpowiedz
@000loki: Na grupie jest jazda wypisz wymaluj z pasty o latarkach albo i jeszcze gorzej xD Ale info jest tam mega dużo!
Co do szafki, ja wsadziłem pod zabudowę do mikro kuchni wersję HA jako jedyny piekarnik. Na specjalnej wysuwanej szufladzie, żeby wysunąć na czas wypieku xDDDDD i nie zjarać szafek i blatu.

@Wierzbek: przez dwa miechy jadłem prawie codziennie, potem już mniej, ale nawyki żywieniowe zostały, z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magrusia: g---o prawda xD drzwi zamknięte normalnie to jakieś abominacje tych co nie mają pirometru żeby zmierzyć temperaturę i tylko coś im się wydaje. Kamień nagrzewa się 45 minut, czyli nie wiele więcej niż sam piekarnik żeby osiągnąć 275 stopni.
  • Odpowiedz
@BajerOp: KMP to pizzową elektroda? Chyba korzystasz z innego funpage'u xD jest tam bardzo miło, ale fakt, apka za 30zl to trochę przesada ;)

@000loki: to jest funpage dla zajawkowiczów dlatego tak tam świrują z modyfikacjami itp. jest tam ogrom wiedzy, warto używać wyszukiwarki, bo 95% postów to wrzucanie pizzy i swoich czasów :)
@scarback: fajna:) chętnie bym spróbował, ładny kolor i brzegi ( ͡°
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wierzbek: eh, używasz Basi do pizzy o ty śmieciu xD i tak dalej. To dla mnie ludzie jak z pasty o pieczywie. Zapomnieli, że to wciąż tylko placek z serem.
  • Odpowiedz