Wpis z mikrobloga

@Wierzbek: ciekawe jaka szansa na powtórkę z tej promocji :) bo biscotto i tak trzeba odrazu dokupić, więc dobry deal.

Zastanawiam się, co mi najbliższe osoby powiedzą, gdy cenę za ten piecyk poznają, bo mam zamiar go sobie na urodziny kupić :D ale w sumie, to mało istotne, trzeba cele realizować.

Pizza ładna Ci wyszła! ja kamień i 5cm od grzałki, więc robię co mogę, z minusów F1 których się obawiam,
@ravau: haha ja słyszałem, że mam coś z głową. Od osób, które kupowały termormixa za 6k, którego używają do gotowania ziemniaków na parze, że to była głupota XD głupota do czasu kiedy nie obżerali się pyszną pizzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupuj, nie wahaj się! To jest twoje hobby/pasja. Pizza to styl życia, pizza to radość, śpiew, pizza to taniec ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Wierzbek: grzałkę spaliłem przez uchylanie drzwiczek, więc jest kolejny pretekst ;-)

Z tym termomixem to dobry argument, bo znam ludzi którzy to kupili i po 5 zupach leży gdzieś w spiżarni nie używane. ;-) a taka pizzzka, to może być i co trzeci dzień jedzona :D

Mam nowe argumenty, czekam na promocję podobna do Twojej i kupuje, przekonałeś! :)
@Wierzbek też planowałem zakup effeuno ale z pewnych względów musiałem odłożyć. Zakupiłem caliente z dodatkowym biscotto i po nauce pieczenia jaką obecnie przechodzę mam w planach profesjonalnie go przerobić. Nie tylko przez wymianę grzałki czy skręcenie termostatu ale także wymiana przewodów oraz izolacji termicznych, zawiasów i nóżek z tworzywa itd. w zasadzie chce zostawić tylko skorupę. Wiem że to nie będzie to co effeuno ale myślę że też się uda.
@ravau: Napisz do nich, może zdradzą Ci jakieś informacje czy planują w przyszłości promocje :). Jeżeli stać Cię na zakup gotówką to polowałbym na używane, chociaż nie wiem czy ktoś sprzedaje takie cudo :D nie żałuje zakupu :)
@BedeBorodJakMojTato: Z ciekawości ile zapłaciłeś za taki piec z biscotto i orientujesz się ile wyniesie Cię całość po takiej przeróbce, że zostanie Ci sama skorupa z caliente?
@Wierzbek: napisze, ale muszę wycelować na kwiecień/maj/czerwiec z zakupem, żeby móc siebie samego usprawiedliwić, że to na urodziny ;) mam gotówkę, ale w sumie, to chce nowy i raty 0%, bo nie odczuje zakupu wtedy