Wpis z mikrobloga

Śmiać mi się chce z obrońców i rycerzyków obecnych na forach, w komentarzach, facebookach którzy znów wypełzli po wrzuceniu materiału jaśnie panów z ekipy ZłoDzieji Khorinis. Zlewali wszystkich rok, dali ten sam wysryw co zawsze od paru lat i znowu naiwniacy podnieceni i zachwyceni niczym. Czekam tylko na kolejny wał z nowym patronitem i będzie komplet. A ich wszystkich argument to oczywiście klasyka "NJE SZKALUJ BO ZA DARMO ROBJOM"
#gothic #dziejekhorinis
  • 8
@MrPrado30: Ale jednak po twoim poście wnioskuję, że jesteś bardzo zrozpaczony tym, że wciąż nie ma daty premiery ani konkretów. Nie wiem kto gorszy, ci co fanatycznie bronią twórców, i usprawiedliwiają każdą możliwą drobnostkę, czy ci co wyśmiewają przez zaciśnięte zęby. Ja mam wywalone, śledzę sobie projekt, nie hejtuję ale również nie czekam z wywieszonym jęzorem, wydadzą to wydadzą i będzie fajnie, nie wydadzą to też #!$%@? w to.
Pobierz bary94pl - @MrPrado30: Ale jednak po twoim poście wnioskuję, że jesteś bardzo zrozpac...
źródło: comment_1610280638QmxTYZg6cEZtDw02C3hRXy.jpg
@MrPrado30: Na to bym się raczej nie nastawiał, bo mimo wszystko i tak widać, że już jest duża część pracy zrobiona. Z drugiej strony zobacz na taki mod jak Czas zapłaty. Powstawał równie długo czasu co DK, również dużo razy przekładali, odraczali, i tak dalej i tak dalej, a gracze naciskali, no i w końcu gdy go wydali, okazał się nie grywalnym bublem którego nie dało się przejść bo rypał się
@MrPrado30: przynajmniej pokazali jakiś gameplay, a nie sama gadka. to już coś

@bary94pl: dlatego warto czekać na Czas Zapłaty 2.0, który jest przepisywany na silnik Gothica 2 i będzie miejmy nadzieje całkowicie wolny od bugów, a na pewno mniej zabugowany niż ta wersja do Gothica 1
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JPNyygaa: Tak, mają. Pozostaje tylko czekać, aż np. modelarze, skrypterzy powiedzą, że mają im odpalić parę procent bo inaczej nie pozwolą na używanie ich elementów i zabawa zacznie się od początku. Tylko, że oni nie kłamią i nie oszukują na każdym kroku.