Wpis z mikrobloga

@Pesa_elf:
Powinno to wyglądać tak:

Pamiętam jak byłem oskarżany w zerówce o płakanie po kątach przez przedszkolankę. A prawda była taka że w przy jednym oknie właśnie w kącie było widać tory kolejowe i chodziłem patrzyć jak będzie pociąg przejeżdżał samobójców, więc z tym płaczem to była prawda.
zawsze mnie bawi, że dorośli zamiast zapytać dziecko dlaczego coś robi, wymyślają sobie taki "racjonalny, dorosły" powód i go forsują xD


@Bellie nawet sobie nie wyobrażasz co czasem mówi moja babka jak jakieś prawdy objawione. Mówi np. co sąsiad robi w swoim domu, mimo że ona tam nie bywa, a ja bywam i wiem, że gada bzdury. Jak zaprzeczam, to wręcz awanturę zrobi, bo ona wie lepiej.

Jak kładłem silikon i wycierałem
@Kerchak: @Master_Boy: wszyscy fanatycy pociągów, których kojarzę, mieli autyzm, Aspergera albo wręcz po prostu byli fest upośledzone umysłowo (obstawiam, że poza nimi są po prostu jacyś normalni fanatycy kolei albo dzieci jarające się tym przez jakiś czas tak samo, jak zbieraniem znaczków czy innym gównem, no ale takiej grupy nie widziałem).

Sam fenomen może wynikać z tego, że taka osoba już za dzieciaka zajarała się ciuchcią i angażuje się na
@K-S-: pamiętam jak w przedszkolu rysowaliśmy jakieś obrazki. Byłem niezadowolony ze swojego dzieła i postanowiłem go zetrzeć, a #!$%@? kolezaneczka powiedziała na głos do przedszkolanki: "psze pani, a anon ciągle ściera gumkom" i mi suka kazała oddać gumkę. Od tamtej pory mam szczerą niechęć do koleżanek i autorytetów.
@Kerchak: @poloyabolo: @Master_Boy: O, dosłownie parę dni temu mnie naszło to spostrzeżenie, że musi być jakaś korelacja między zaburzeniami tego typu a bzikiem na punkcie pociągów i tramwajów. Ja sam mam ewidentne skrzywienie w kierunku Aspergera, choć nie byłem diagnozowany, i mam frajdę zawsze jak jadę pociągiem albo tramwajem. Nie znam się na nich, ale uwielbiam na nie patrzeć. W środku się rozglądam i napawam każdym szczegółem. Jak się
@querelainoficiositestamenti: jak na moje to jest chyba bardziej zwyczajne ludzkie "dziwactwo" niż zaburzenie, a takie w sumie ma każdy człowiek. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście miałem na myśli ludzi, którzy faktycznie coś mają pod kopułą, stojąc z boku byś stwierdził, że są życiowo nieporadnymi osobami ale jak pociąg wzywa (xD), to #!$%@?ą na stację, cykają fotki, wrzucają je na fejsa, dorzucając w #!$%@? informacji na temat, są
@murzyn_w_solarium: A Ty jakie masz hobby?

@poloyabolo: @Master_Boy: @Kerchak: @Kerchak: Pociągi czy tramwaje albo metro dla ludzi z Aspegerem są wygodne, nie generują niespodziewanych bodźców i dźwięków, jest w nich ciepło, kołyszą, mają spokojny bieg(wyjątek od reguły to nasze ulubione Breslau i Pesa xD ). Nie zawsze człowiek z Aspergerem to mikol, bo może mieć zainteresowania w innym kierunku, ale prawie zawsze tacy ludzie lubią korzystać z