Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablaelotrzydwazero: moja koleżanka z osiedla miała wypadek i złamany nos i powstał garb dosyć duży, po roku czasu poszła do chirurga plastycznego i zrobiła nos. Na początku nie widziałem zbytnio różnicy bo duża opuchlizna była ale jak zeszło i ja zobaczyłem to nie mogłem uwierzyć że ktoś tak jest w stanie poprawić kształt nosa, według mnie wyszło idealnie. Więc może powinnaś pomyśleć o zabiegu skoro nie podoba ci się kształt nosa
  • Odpowiedz
Pytam bo w PL jest tak, że kobiety mało aktywnie działają w takich tematach


@alvaro1989: To prawda. No, próbowałam poderwać, nie wiem, skończyło się na tym, że gadali, że "wyglądam jak facet", a jak ze szminką, to "wyglądasz jak drag queen". To w Liceum było.
  • Odpowiedz
Kiedyś na imprezie widziałem blondynkę, właśnie z garbatym nosem i przyznam, że ujmowało to na jej atrakcyjności. Jeśli ci to ciąży to może zabieg? Pewnie szybki i tani; robią je też przy okazji operacji laryngologicznych. Ja nie mam prostego nosa np ale ja jestem ultrachad więc mogę mieć i dwa garbate nosy a modelki i tak będą się mnie czepiać jak wściekłe psy;))


@Tomeekkk: Typ norycki, pewnie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@blablaelotrzydwazero: Ładnie tak tagować na nocnej? Co do tematu to możesz zrobić pokazmorde na pw zainteresowanym lub znaleźć podobna twarz w internecie i taką tu wstawić. Aplikacji randkowych próbowałaś? Zgadzam się z przedmówcami; nos sam w sobie skrajnie rzadko jest przyczyną odrzucenia. Co najważej może to być przyczyna rzeczywistego powodu tzn. tak jak też ktoś pisał - kompleksów.
  • Odpowiedz
@blablaelotrzydwazero: Buzia okrągła więc raczej nie(?); nie wiem czy farba ale pamiętam ten kontrast: buzia/nos. Kiedyś u laryngologa mówię, że mam garba na nosie, może by coś tym zrobić a on na to,że mam "dobry nos jak dla mężczyzny". Pani chirurg również powiedziała że ok a do tego że mam nos boksera mimo iż nigdy w ringu nie stałem, heh. Chodzi mi o to, że może garbaty nos szybciej przejdzie u
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blablaelotrzydwazero: no to od razu ci powiem że moja koleżanka ta z wpisy wyżej miała o wiele gorzej po wypadku, taki nos co ty masz to w porównaniu do niej to lekka kosmetyka
( )
  • Odpowiedz
Buzia okrągła więc raczej nie(?); nie wiem czy farba ale pamiętam ten kontrast: buzia/nos. Kiedyś u laryngologa mówię, że mam garba na nosie, może by coś tym zrobić a on na to,że mam "dobry nos jak dla mężczyzny". Pani chirurg również powiedziała że ok a do tego że mam nos boksera mimo iż nigdy w ringu nie stałem, heh. Chodzi mi o to, że może garbaty nos szybciej przejdzie u kolesia niż
  • Odpowiedz