Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 48
Im dłużej człowiek używa #tinder tym łatwiej wpaść depresję i nawet mnie to nie dziwi, bo mając normalną mordę, wzrost 181, mając dosyć gadane i więcej IQ niż kura to czuję się tam czasami jak odpad. I to pomimo setek par, bo kompletnie nic z tego nie wynika.
Zresztą tutaj to samo z #rozowepaski na #mirekszukazony , próbowałem już ze 3 razy i odezwą się mirabelki, po czym po wyjściu z rozmową poza wykop nagle ich kontakt się urywa.
Albo po prostu teraz wszystkim tak łatwo przeskoczyć na kolejną "konwersację" i jest to syndrom nowości albo jestem z-----y negatywnie (co też jest prawdopodobne).
Może jakieś porady albo czyjeś przemyślenia na ten temat?
Bo jak nie to tylko zostaje odpuścić, pisać książkę dalej i układać puzzle na zmianę z grą w LoLa.
#podrywajzwykopem #randkujzwykopem
sc00t3r - Im dłużej człowiek używa #tinder tym łatwiej wpaść depresję i nawet mnie to...

źródło: comment_1610229924MBGXIHwiloxbHok8lAP5OX.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sc00t3r: Mam podobnie ziomeczku, na tinderze się dobrze gadka klei, przechodzimy na ig/messengera i z 95% par kontakt się urywa nagle. Dosłownie od razu po przejściu na messengera, trza mieć w------e w to
  • Odpowiedz
@sc00t3r: Trochę się naczytałam, jak jest na tych całych tinderach, no i wychodzi na to, że znalezienie kogoś sensownego jest tam niemal niemożliwe. Więc to nie jest żaden wyznacznik, tym się nie przejmuj. Ale jak i gdzie znaleźć babę, to też Ci nie powiem, bo nie wiem.
  • Odpowiedz
@sc00t3r: Bo chyba trzeba mieć niestety szczęścia też trochę, aby znaleźć tą bratnią duszę, jak się nie ma szczęścia, to cóż, ciężko coś poradzić. Jedyne co może Cię trochę pocieszy, to że nie jesteś sam na świecie z takim problemem.
  • Odpowiedz
@sc00t3r: tinder to rak. Mam konto na tym i prawda jest taka, że znajomości z Tindera są takie płytkie, że szkoda marnować na nie czas. Po co się produkować dla osoby, która Cię skasuje bo coś jej nie odpowiadało albo inny pisze lepiej?
  • Odpowiedz
@sc00t3r: Jeżeli masz złapać z kimś dobry kontakt to nie będziesz musiał wtedy myśleć co masz mówić i jak się zachowywać. Rozmowa będzie toczyła się naturalnie i bez ciśnień. Musisz próbować do skutku, a każdą nieudaną bajerkę traktuj jako nauka. Mi się udało w momencie, kiedy już naprawdę traciłem cierpliwość do tych wszystkich tinderów.
  • Odpowiedz
@sc00t3r: jak to mowią, kobieta jak ma konto na tinderze to dostaje atencji i wyzszej samooceny.
Natomiast facet kiedy ma konto na tinderze to dostaje depresji

Całkowicie cię rozumiem miras, szczera prawda zeby znalezc tam milosc to chyba jakieś 5%. Normalnosc to chyba nigdy juz nie wroci... ah wolałbym żyć w latach 90/00 bez tej doby atencyjnosci internetowej
  • Odpowiedz
@sc00t3r: Radę mam taką, że idzie wyczuć od Ciebie ciśnienie na związek czy potrzebę aby ktoś Cię lubił, dlatego że mocno wpływa na Ciebie to jak ci idzie w aplikacji randkowej.
Byłeś już w związku czy jeszcze nie ? To by wiele tłumaczyło.

Ogólnie sytuacja że coś z zewnątrz sprawia że czujesz się jak odpad nie powinno mieć miejsca, wiec do tego mam uwagę.

Radzę zaakceptować to jest jest, skupić się na sobie.. traktuj siebie tak jakbyś traktował osobę którą kochasz.. i co byś dla
  • Odpowiedz
@sc00t3r Mam podobne doświadczenie na tinderze co Ty. Ale się nie przejmuje, bo w rzeczywistości jest odwrotnie. Kobiety same szukają kontaktu i nawiązania relacji. Musisz tylko zacząć pojawiać się w miejscach gdzie rozmawia się wiele z losowymi ludźmi. Np. kurs tańca, jakiś wolontariat na zawodach.

A jak koniecznie chcesz brylować na tinderach to zastosuj technikę kobiet. Upiekszaj wszystko co wrzucasz na profil. Kobiety funkcjonują na poziomie wyobrażeń. Jeżeli masz potencjał to
  • Odpowiedz