Wpis z mikrobloga

Mieliśmy przepisać mieszkanie, ale to trzeba sprawdzić jakie zadłużenie...
Krzysiek mam nadzieje albo się rozmyśli, albo nie zdąży tego zrobić.
Ta zaćpana strusia morda po wyroku musi wylądować pod mostem.
Będzie opowiadał innym bezdomnym jak to zamawiał taksówki na drugi koniec Polski, zakupy mu przywozili... i macał kolana dziwek.
Konon to zły człowiek, nie zasługuje na pomoc, ale ta szczurza mumia jest jeszcze gorsza.
Najgorszy jest jednak Srawek, do tego nie mam nic, nawet szacunku.
#kononowicz #patostreamy
  • 14
@Pshemeck Knur z własnej inicjatywy nikomu nic nie da, on ma taki charakter że prędzej umrze niż komuś coś da. Podchody by przepisał mieszkanie na Strusia są czynione już od kiedy Ksiek wrócił ze szpitala i jeśli w grę nie wejdzie jakiś szantaż/fałszerstwo lub inne działanie na pograniczu prawa ze strony Latexów to mieszkania Suchy nie dostanie. Plus jest taki że notariusz widząc stan psychofizyczny Konona może odmówić sporządzenia odpowiednich dokumentów.
@DonTadeo: Podchody do przepisania domku drewnianego są od początku pojawienia się głupka z Mokotowa na szkolnej, więc już długo. Do notariusza z testamentami nie testamentami zgłaszają się ludzie w znacznie gorszym stanie. Ale to oczywiste, że tam namawia jacek jarek czy inne lateksy do tego niewytłumaczalnego czynu. Ćpun nie zasługuje tam nawet na chlewik, żeby mu go Kononowicz przepisał.
Podchody do przepisania domku drewnianego są od początku pojawienia się głupka z Mokotowa


@adik75: A nie jak knur pierwszy raz poszedł do szpitala ? to właśnie wtedy szczur co jakiś czas wtrącał gadki na swoich wysrywach że musi mieć gdzie mieszkać itp teraz jeszcze pies aron namawia knura na przepisanie chaupy
@Zagmadfany2: Przepisanie dla ćpuna to faktycznie tak. Miałem na myśli przecieki z nakłaniania do przepisania domku w ogóle. Wtedy chodziło o przepisanie głupkowi z Mokotowa i ćpun powtarzał na filmach "Jak nie podpiszesz tych papierów u notariusza to sam zostaniesz, nie będziesz miał pomocy i państwo to wszystko zabierze", więc prawie to samo chociaż beneficjent inny.
@Pshemeck: @Opalka: @Zagmadfany2: Dziwi mnie poczucie bezkarności takiego Jacka Arona, przecież to będzie sprawa do prokuratury jeśli w ogóle jakiś notariusz zrobi taki akt.(rozmawiałem z 3 notariuszami z Białegostoku, 2 kancelaria rok założenia 199x i każdy uznał że śmierdząca sprawa- ?) Ja tylko czekam na taki ruch z ich strony i jeśli Kysiek umrze szybko bo takiej akcji to sam osobiście złoże zawiadomienie z obszernym materiałem dokumentującym znęcanie się
@Zagmadfany2 Ukryte podchody by Ksiek przepisał Belweder to były od początków Barneja w Uniwersum. Latexy sprawą zajęły się później również po cichu, dopiero od czasu jego ostatniego wyjścia Krzycha ze szpitala zaczęli otwacie naciskać na Konona by przepisał posiadłość(Szczur już na pierwszym gniocie po powrocie Krzycha o tym mówił). Nie wierzę by jakaś kancelaria przyklepała testament Krzycha patrząc na jego stan psychiczny i otoczenie.
@Pshemeck: BRAWO za Twój post!. Zgadzam się w 100%!. Knur jaki jest wiemy ale dał mu dach nad głową a ten SOCJOPATA NIEWDZIĘCZNY jest jeszcze gorszy(!). Jemu niestety ale życzę wylądowania pod mostem. Cholerny OHYDNY typ...(!!!). Pozdrawiam.
@Zagmadfany2: Oczywiste jest, że dwa debile sami na to nie wpadli i to nie ćpun wymyślił. Mają cichych doradców, którzy pchają od dawna w przepisanie domku. Ktoś mający kontakt z nimi mógłby dopytać i się pewnie wygadają, kto daje im te pomysły na przepisanie domku na ćpunaczy to jarek jacek przychodzi tam z wódką i kręci ten temat bo to już któryś raz obserwuję, ze po libacji z jarkiem jackiem
@Pshemeck: Transfer domku na kurzej łapce do magistratu to dużo większe zło niż oddanie go nawet na przećpanie Nitrodolskiemu. Do tego jednak niestety nie dojdzie, bo Konon z tego co dochodzą głosy, nie przeprowadził nawet sprawy spadkowej po rodzicach. I jest to pewnie powód dlaczego go jeszcze stamtad nie eksmitowali. Także rozjedzie się niechybnie ten majątek na zmienianie kostki brukowej co 5 lat, tęczowe lub grające patriotyczne pieśni ławki, wiaty przystankowe