Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są mężczyźni, którym podobają się małe piersi? Mam niewielki biust i kompleks z tego powodu. A jednocześnie bardzo lubię pieszczoty tej części ciała (lizanie sutków itp.), ale nie wiem, czy to mężczyźnie może sprawiać jakąkolwiek przyjemność, skoro nie bardzo jest za co złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff8fb4d738fdd000a63b69d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 204
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: mam małe, chłop mój coś tam jojczał kiedyś że lubi duże, ale "twoje lubię bo są twoje" czy jakoś tak
Na początku kompleks za kompleksem, z czasem doszłam do wniosku że niech się cieszy że ma chociaż takie, wcześniej nie miał żadnych xD
  • Odpowiedz
Duże cycki to sprawa przereklamowana i wielki mit!

I można mieć takie problemy: Moje dotychczasowe dziewczyny miały za duże cycki. Nie mogłem trafić na odpowiednio małe, ale jestem pewien ,że w końcu się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: Zależy co rozumiesz przez małe cycki. Bo jeśli małe oznaczają praktycznie brak cycka i płaskość deski, to tak, to się chyba żadnemu facetowi nie będzie podobać. Natomiast jeśli
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Mnie faceci zawsze powtarzali, że najważniejsze, żeby dziewczyna nie była idiotką - reszta ma znaczenie drugorzędne.
A co do rozmiaru piersi w ogóle się tym nie przejmuj. Mi się wydaje, że na miseczkę zwracają uwagę tylko jakieś stare oblechy, albo gówniarze którzy znają cycka tylko jako formę karmienia przez mamę w okresie niemowlęcym.
Teraz chyba dla facetów najważniejsza jest ładna twarz, długie naturalne włosy, w miarę szczupła figura, zgrabne nogi,
  • Odpowiedz