Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są mężczyźni, którym podobają się małe piersi? Mam niewielki biust i kompleks z tego powodu. A jednocześnie bardzo lubię pieszczoty tej części ciała (lizanie sutków itp.), ale nie wiem, czy to mężczyźnie może sprawiać jakąkolwiek przyjemność, skoro nie bardzo jest za co złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff8fb4d738fdd000a63b69d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 204
Czy są mężczyźni, którym podobają się małe piersi? Mam niewielki biust i kompleks z tego powodu. A jednocześnie bardzo lubię pieszczoty tej części ciała (lizanie sutków itp.), ale nie wiem, czy to mężczyźnie może sprawiać jakąkolwiek przyjemność, skoro nie bardzo jest za co złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@AnonimoweMirkoWyznania: są, zresztą najważniejszy jest całokształt. Jak będziesz miała zajebiście zrobiony tyłek na siłowni i spoko sylwetkę to nikt
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy mały chlopiec fascynuje się dużymi autkami. Śmieciarka, wóz strażacki ciuchcia, wywrotka. Niektorym zostaje to na starość i dalej sie tym jarają, większość też spojrzy z zainteresowaniem jednak nikt w dojrzalym zyciu nie chce jezdzić szambowozem.
Dojrzaly i meski facet kupuje małe zwinne auto sportowe ponieważ dorosł i wie, ze tylko taki pojazd da mu najwiecej satysfakcji i nie starzeje sie tylko zostaje klasykiem ;)