Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są mężczyźni, którym podobają się małe piersi? Mam niewielki biust i kompleks z tego powodu. A jednocześnie bardzo lubię pieszczoty tej części ciała (lizanie sutków itp.), ale nie wiem, czy to mężczyźnie może sprawiać jakąkolwiek przyjemność, skoro nie bardzo jest za co złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff8fb4d738fdd000a63b69d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 204
  • Odpowiedz
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania JA JESTEM PUNK! I W IMIE WALKI ZE WSZYSTKIMI SCHEMATAMI, LUBIE LASKI Z MALYMI CYCKAMI! A tak na serio, to dla znacznej wiekszosci facetow cycki maja takie znaczenie, ze maja byc i zeby mozna sie bylo nimi bawic ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 14
@fajnypierozek Dlaczego nikt miałby nie chcieć jeździć szambowozem? Piękne opisany pogląd kobiet, liczą się tylko najlepsze zawody i zajęcia, u szczytów władzy, a takie ważne podstawowe rzeczy, szambo, śmieciarka? Przecież to dla podludzi co nie? Kobiety się takich zajęć nie imają, tutaj równouprawnienie nie sięga, dla podludzi to.
Tego #!$%@? o małym zwinnym aucie sportowym które to kupują dojrzali faceci to nawet nie będę komentował, ale nieźle sobie racjonalizujesz małe cycki.
  • Odpowiedz
Dlaczego nikt miałby nie chcieć jeździć szambowozem?


@Kriegor: zrobie wyjatek i ci wytłumaczę skad to porównanie.
Kazdy maly chlopiec jara sie duzymi samochodami
Pokaz mi 1 wpis wykopka 20-30lat ktory chce jezdzic szambowozem. No
  • Odpowiedz