Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są mężczyźni, którym podobają się małe piersi? Mam niewielki biust i kompleks z tego powodu. A jednocześnie bardzo lubię pieszczoty tej części ciała (lizanie sutków itp.), ale nie wiem, czy to mężczyźnie może sprawiać jakąkolwiek przyjemność, skoro nie bardzo jest za co złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff8fb4d738fdd000a63b69d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 204
  • Odpowiedz
Tak, małe też są piękne. Normalnemu mężczyźnie nie przeszkadzają takie bzdety u kobiety. Prawdziwy facet z lizania czegokolwiek kobiecie która kocha też sprawia przyjemność. Fakt, że możesz kobiecie dogodzić, sprawić by było jej dobrze jest dla nas podniecający.
  • Odpowiedz
marky markk: to nie tak jak myslisz kotku,ja lubie duze i co z tego jak moja kobieta jest niedostepna jak powiedzial jarus ,wiec na ta chwile jak zlapal bym takie malutkie i jedrne to tak samo jakbym mialu duze cyce w rekach,wszystko zalezy od kobiety nie wazne czy male czy duze!pozdrawiam

Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania To chyba indywidualna sprawa i kwestia gustu. Jak z alkoholem. Jedni wolą wódkę inni whisky. Procent ten sam, dozwolone od +18, a jednak smak i zabawa inna.

Na pewno kobiety z większym biustem przyciągają więcej uwagi, ale dobra zabawa może być i z małymi. Co kto lubi.

Kształt też jest ważny o czym nikt nie mówi i nie dyskutuje.

Ja osobiście wolę średnie rozmiary, ale najlepiej wspominam kobietę co biustu w
  • Odpowiedz