Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy są mężczyźni, którym podobają się małe piersi? Mam niewielki biust i kompleks z tego powodu. A jednocześnie bardzo lubię pieszczoty tej części ciała (lizanie sutków itp.), ale nie wiem, czy to mężczyźnie może sprawiać jakąkolwiek przyjemność, skoro nie bardzo jest za co złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rozowepaski #niebieskiepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff8fb4d738fdd000a63b69d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 204
@AnonimoweMirkoWyznania #!$%@? czemu dziewczyny dalej maja z tym problem. To juz chyba wiele razy zostalo ustalone, ze duza część facetów (jak nie większość), preferuje mniejszy biust od dużego. Spokojnie, nie musisz miec kompleksów. Sam, gdybym byl różową, wolałbym miec mniejszy biust. Brak gigantycznych sutkow i szansa na to, ze na starość bede mieć mydla w skarpetkach zamiast piersi jest bliski zera.
@AnonimoweMirkoWyznania: dla mnie moze bic miseczka ss (same suty), ale jesli jest szczupla i ma fajna dupe to cycki mi nie potrzebne ( ͡° ͜ʖ ͡°) cycki nie urosna, a nie miec plaskiej dupy i byc szczuplym moze kazda kobieta, wystarczy sie troche za siebie wziac
@Cyslav: przeczytaj moj wpis jeszcze raz tym razem ze zrozumieniem. Możesz byc doroslym i dalej jarac się smieciarkami. Takich facetow nazywamy starymi dziećmi. Jednego jara anime drugiego duze smieciari, ale kazdy ma coś z głową ;) śmieciarka po 30 latach nadaje sie na zlom albo do muzeum, porsche 911 dalej wzbudza emocje i daje frajdę ;)