Wpis z mikrobloga

a ja tu pod tym wpisem wyczuwam w drugą stronę s----------e, poczucie wyższości niektórych pajaców i pajacerek ;)
Ludzie nie wiedzą nic o mrówkach to się dopytują, wyciągnie z tego wniosków, że zarabiają najniższą krajową albo, że nie mają żadnych zainteresowań to mega pycha ;)

@s_theCapt fajna mrówa, załóż autorski tag dla niej i swojej hodowli ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s_theCapt: bez obrazy ale ludzie którzy hodują jakieś egzotyczne zwierzęta, pająki , gady itp. to z mojego doświadczenia prawie zawsze okazują się p------i jak ich bliżej poznasz
  • Odpowiedz
a później będą robotnice, wrzucę je do formikarium z modelami LEGO rozbitych statków kosmicznych i będę patrzył jak zajebiście to wygląda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@s_theCapt: Jak jeszcze nie czytałeś, to zamów sobie do tego „Grę Endera” Orsona Carda.
  • Odpowiedz
@melatonin2803: kolonia nie ma króla. To jak u pszczół - żywe strzykawki ze spermą, jak już pokopulują, to giną. Z tego co pamiętam, to np. u L. niger (ta czarna, chodnikowa) nie mają nawet funkcjonalnych otworów gębowych. A królowe (czyli tak określamy płodne samice mogące znosić jaja) są nie do pomylenia z robotnicami, bo w większości są większe i mają ogromne odwłoki.

A co do kast, to aż tak dobrze
Precypitat - @melatonin2803: kolonia nie ma króla. To jak u pszczół - żywe strzykawki...

źródło: comment_16102046026b6szuMjIFQRbqaWPBRQgU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PanPrezes_PL: spoko, jestem p------y jak mnie bliżej poznać, nie polecam xD
@DJArmani: czytałem, końcówka do mnie bardzo trafia :3 ale zainteresowałem się mrówkami po przeczytaniu Imperium Mrówek o ile dobrze pamiętam tytuł, naukowiec się nauczył kim nikwoac z mrówkami i zniknął
  • Odpowiedz