Wpis z mikrobloga

@Travva: jest juz kilka takich jedna p0lka pokazuja cyce robiac asmr po angielsku i oglada ja po 1k widzow a wczesniej streamowala na kamerkach i nawet mozna obejrzec te jej stare filmiki jak sie masturbuje na jakims showupie
  • Odpowiedz
@damian101: już pisałem wcześniej - jak jest sens płacenia jej? Nie gra w gry, nie można docenić jej skilla, reakcji na wydarzenia w grze czy śmiesznego zachowania. Z drugiej strony po zlaplacniu jej i tak nie pokaże nam dupy czy cycków... Nie kumam.

To jak mieć żonę ze wszystkimi jej wadami ( wydawanie kasy, ciągle przebywanie z nią) bez żadnych zalet (seks)...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@damian101: Mhm, mhm, jak Makuła pokazał dwusekundowy urywek z hentaja, to od razu ban, mimo świąt. Jak cipcie machają cycami, wypinają dupska i widać im wielbłądzie kopyto to spoko, tak można.
I jeszcze ci bezczelnie będą pisać z prywatnych kont te adminy debilne, pasywno agresywnie, że hehe połącz fakty, nie możesz być chyba aż tak nie kumaty? Co za gówno, ja rozumiem, że ph usunął większość filmów, bo była niezweryfikowana,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@damian101: Twitch to gówno. Poważnego streamera, który gra w gierki i ktoś go strolluje wysyłając linki do Hentaiów - "TRIGERRED BANUJEMY!!!"
Laska szczująca cyckami, robiąca stream coś w stylu ShowUp - "Nic nam o tym niewiadomo, wszystko jest ok, hehe"
Co za gówno, nie platforma.
  • Odpowiedz