Wpis z mikrobloga

Właśnie leże w łóżku - dżizys, k---a, ja p------e. Zjadłam dwa batony i wydaje mi się, że jestem u kresu sił. Musze wstać, umyć się, przygotować kilka dokumentów dla księgowej, zrobić przelewy za zaległe rachunki. Jaki w tym sens? Żaden.
Straciłam ostatnie lata na rozpaczaniu nad swoim życiem, nad śmiercią mojej matki. W grudniu minęło 5 lat jak skonała w mękach na moich oczach, dalej chodze w jej kapciach. Jeśli 5 lat moich najlepszych młodych lat tak upłynęło to jaki sens jest to wszystko ciągnąć? Kolejne 5 lat i jestem starą 35- letnia babą, którą wszscy beda gardzić.
W ciągu tych 5 lat nic kompletnie nie zrobiłam, a miałam wyprowadzić się z tego domu, otworzyć sklep, zrobić szkołe, nauczyć się języka, zacząc pisać. Nic nie zrobiłam, chyba już nie zmądrzeje :(
#depresja
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ana77: Si, nadal się staram nadganiać. Czasami jest trudno, ale zapewniam, że warto. Ja w 2020 zrobiłem: Rysy, Giewont xD, Kasprowy, Czerwone Wierchy, Grzesia i Gorce. Spałem po jakiś dziwnych chatach, które nawet nie mają statusu schroniska. We Włoszech zaliczyłem 5 szczytów (Dolomity) i pierwszy raz chodziłem tam po ferratach. Nieważne ile . masz lat, ważne żeby po prostu coś robić. Dla jednego to będzie bieganie, dla innego Gotowanie. Aczkolwiek
  • Odpowiedz
@crazyfigo: zimą to w ogóle bym nie wchodziła, ale widziałam, że na Rysy nawet 60 - latnie dziadki daja rade się wdrapać latem. Na razie nigdzie nie będe chodzić, bo to jest ten sam problem co z koncertami - nie mam z kim, a sama się boje.
  • Odpowiedz
@Ana77:

kompletnie nie wiem jak. Ja przez ostatnie lata łudziłam się, że na wszystko jeszcze mam czas.


Działając. Języka możesz zacząć uczyć się od jutra korzystając z materiałów w necie czy yt.

Twoja apatia może być spowodowana otoczeniem, które odbiera ci siłę i chęć do czegokolwiek. Daleki jestem od stwierdzenia abyś już dzisiaj się wyniosła, to nie takie proste jak kiedyś. Wpierw kilka miesięcy oszczędzania, uprzednie szukanie pracy w nowym
  • Odpowiedz
@Ana77: na chwilę obecną czy ogólnie? Poza tym nie do mnie kieruj to pytanie, a spróbuj odpowiedzieć na nie sama sobie? Czy czujesz się spełniona w życiu? Czy twoja obecna sytuacja jest optymalnie komfortowa i chciałabyś tak jak teraz spędzić resztę życia? Jeżeli uważasz, że jest ok to dlaczego narzekasz?
  • Odpowiedz