Wpis z mikrobloga

Właśnie leże w łóżku - dżizys, #!$%@?, ja #!$%@?. Zjadłam dwa batony i wydaje mi się, że jestem u kresu sił. Musze wstać, umyć się, przygotować kilka dokumentów dla księgowej, zrobić przelewy za zaległe rachunki. Jaki w tym sens? Żaden.
Straciłam ostatnie lata na rozpaczaniu nad swoim życiem, nad śmiercią mojej matki. W grudniu minęło 5 lat jak skonała w mękach na moich oczach, dalej chodze w jej kapciach. Jeśli 5 lat moich najlepszych młodych lat tak upłynęło to jaki sens jest to wszystko ciągnąć? Kolejne 5 lat i jestem starą 35- letnia babą, którą wszscy beda gardzić.
W ciągu tych 5 lat nic kompletnie nie zrobiłam, a miałam wyprowadzić się z tego domu, otworzyć sklep, zrobić szkołe, nauczyć się języka, zacząc pisać. Nic nie zrobiłam, chyba już nie zmądrzeje :(
#depresja
  • 38
@Ana77: nigdy nie mow nigdy, ja 2019/2020 praktycznie poswiecilem na opieke nad dziadkiem ale nie zaluje tego ani troche, chociaz te ostatnie chwile z nim spedzilem a w miedzyczasie sobie dzialalem by byc tu gdzie jetem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ana77: A widzisz dla siebie jeszcze cień szansy, aby ruszyć naprzód i ratować to co się da? Może wyznacz sobie na początek pewne kamienie milowe- priorytety, które musisz za wszelką cenę zrealizować. Niestety w przypadku niektórych spraw, pociąg już dawno odjechał, skup się na tym co jeszcze masz w zasięgu...
@Ana77: Bo masz czas. Ja w wieku 33 lat zaliczyłem pierwszy raz jeśli chodzi o:
- wspinaczkę górska,
- pływanie,
- jazdę na skuterze,
- grę w squasha,
- zbieranie grzybów xD
- zapisałem się też na kurs kulinarny xD
- byłem na Woodstocku (to akurat w 2019)
I wiele innych rzeczy. Mimo covidu udało się zwiedzić dosłownie pół Polski i 3x być Zagranicą. Postaraj się znaleźć choć jedną rzecz, która
@crazyfigo: o, jeden pozytywny post :) własnie dzisiaj oglądałam filmiki o chodzeniu po górach ( ktoś tu mnie zachecał) i zastanawiałam się czy dalabym rady wtoczyć się na Rysy. Na grzyby to ja uwielbiam chodzić, ale zwykle jesienią nie mam czasu ( taka praca), gotować sama się uczę. Próbowałes nadgonić życie?