Wpis z mikrobloga

- wiek : 28
- płeć : chłopska
- waga startowa : 86
- wzrost : 178

#zagrubo2021 #chudnijzwykopem

Witam miraski grubaski.
Także tego, udziału w konkursie brać nie chcę, ale schudnąć jak najbardziej bo się mi przytyło trochę ostatnimi czasy. Popuściłem pasa ostatnimi dwoma miesiącami i tak to wygląda.

Aby zrzucić trochę kilogramów wrzucam twardy reżim:
Ok. 1600 kcal, do 2000 kcal w dni treningowe,
#keto #omad
Bieganie (3-4 razy w tygodniu)

Dla malkontentów: na keto od półtora roku, jakieś pół roku taki pół omad (ify z oknem max 4 godziny)

Cele: do 29 urodzin (7 marca) zejść w okolice 78 kg. Potem atak na 75 do prima aprilis a potem bezdenna głębia ( ͡° ͜ʖ ͡°) w każdym bądź razie jak nie stracę motywacji, a motywacja do biegania każdego sezonu starcza mi średnio na 3 miesiące to mam zamiar przyciąć po całości.

Waga na zdjęciu po dzisiejszym bieganiu, przed pierwszym posiłkiem dzisiaj, więc trochę wycięty z wody i treści żołądkowej, po obiedzie powinno spokojnie wskoczyć 84
Ark00 - - wiek : 28
- płeć : chłopska
- waga startowa : 86
- wzrost : 178

#zagr...

źródło: comment_1610122244GuwDlr0C1MrSGB4pHXJRqV.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@Ark00 ja w jakieś 2 miesiące schudłem 9kg z 80.9 na 71.5 przy tym samym wzroście. Praktycznie zero ćwiczeń, jedynie w pracy się trochę ruszam także Mirku myślę że na spokojnie dasz radę :D

Powodzenia!

P.s nie pilnuje nawet kalorii od tego czasu, jem jak jestem głodny :)
  • Odpowiedz
P.s nie pilnuje nawet kalorii od tego czasu, jem jak jestem głodny :)


@JarekNoooTego: ja niestety muszę zakładać na siebie chomąto w postaci fitatu bo cierpie na wilczy apetyt, potrafię się opychać będąc najedzonym

Powodzenia!


@JarekNoooTego: dzięki i powodzenia również, jakiekolwiek masz cele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ark00 miałem tak samo. Odkąd jestem na keto to już nie pamiętam co to wilcze napady głodu :) jedynie na początku korzystałem z vitascale i mocno pilnowałem, żeby nie przekraczać ww:)
No i u mnie dużo pomogło odstawienie syfu którego wcześniej jadłem sporo McDonaldy, kebaby, chipsy itd.
  • Odpowiedz
Odkąd jestem na keto to już nie pamiętam co to wilcze napady głodu :)


@JarekNoooTego: no niestety mi tu nawet keto nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°) zjem syty obiad a za 10 minut otwieram lodówkę i szukam jakiejś kiełbasy albo żółtego sera. Ale przynajmniej nie puchne po keto, tylko ostatnie 2 miechy trochę pofolgowałem (przypomniałem sobie jak smakują chipsy) i wpadło 6 kilo
  • Odpowiedz
@Ark00: zrob sobie badania krwi kolego bo cos jest nie tak. Chce ci sie jesc na keto bo albo masz niedobor jakichs waxnych mineralow, albo masz cos #!$%@? z watroba / trzustka
  • Odpowiedz
@zweipack: raczej powiedziałbym że spoerdolone nawyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo w sumie sporą część życia się objadałem, ale uprawiałem sport i w miarę trzymałem wagę.
A tsh i ft4 robiłem ostatnio z półtora roku temu i było wzorowe
  • Odpowiedz
@Ark00: jak uwazasz, ale pelna krew dobrze zrobic od czasu do czasu nawet profilaktycznie. ja robilem ostatnio w listopadzie i zazyczylem sobie chyba 30 wskaznikow.
  • Odpowiedz
no niestety mi tu nawet keto nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°) zjem syty obiad a za 10 minut otwieram lodówkę i szukam jakiejś kiełbasy albo żółtego sera.


@Ark00: to nie są napady wilczego głodu, tylko nawyk podjadania, zupełnie inna kwestia ;)
  • Odpowiedz
@hoszin: 200-300 zl. Na stronie laboratorium bylo wszystko w tabelce. Kazda rzecz play a osobno. Nie ktore byly po 8 zl a inne po 80 :)
Tylko nie wszystko co robilem bylo niezbedne. Niektore rzeczy z ciekawosci kupilem. Np. Hemoglobine czy testo
  • Odpowiedz
@NaCl: jak robię na szybko to przeważnie coś mięsnego, różne wariacje mięsa mielonego z dodatkami, ewentualnie grillowane/smażone mięso, ewentualnie jakaś większa jajecznica lub różna wariacja jajecznicy, ostatnio np. uskuteczniam keto-pizzerke, na małej patelni 5-6 jajek, jak się w miarę zetną to dorzucam ser, jakąś wędlinę, pomidory itp.

Do tego warzywa na patelnię, które wsiąkają doskonale tłuszcz z poprzedniego dania, jeśli zostawiło dużo tłuszczu, uzupełniają błonnik i zapychają.

Wychodzi przeważnie koło tych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ark00: biegasz bez węgli? Jak ci się robi interwały? Czy po prostu biegasz na odczucie nie robiąc treningów?
Btw. Ustaw sobie cel jakiś do którego dążysz (coś sobie kupisz albo jakiś cel sportowy).
  • Odpowiedz
@uhauha: biegam bez węgli na głodnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Hiitów ani innego biegania siłowego na razie nie robię, poczekam aż będzie trochę cieplej, na razie biegam sobie na luzie, żeby jako tako kondycję odbudować (chyba, że masz na myśli długodystansowe interwały, ale takich nigdy nie biegałem)

Biega mi się normalnie bez węgli. Tzn. czuję mniej siły ale tylko wtedy jak nie jadłem przez te 16-20 godzin
  • Odpowiedz