Wpis z mikrobloga

W poniedziałek mam spotkanie dyscyplinarne .wprowadzili nakaz noszenia maseczek (xD dopiero teraz) i oczywiscie kilka szurów złapało ból dupy. no i stoją tak na środku labu i sie wykłócają z typem od H&S i jeden wypalił "I cant breath with the mask on" na co ja krzyknąłem "Quit bitching George Floyd". To był błąd bo ten typ co to powiedział jest czarny. XD zgadnijcie kto mnie #!$%@?ł? A taka jedna biała siksa co jest woke do porzygu, bo ten murzyn sam cisnał beke z Harambe2020

#uk #koronawirus #pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 82
  • Odpowiedz
@Kaker: op ma spotkanie dyscyplinarne z powodu swojego niewyparzonego języka, ale to ja piszę głupoty? Ciężko zrozumieć, że niektórych rzeczy nie wypada mówić w robocie? Nie czaję.
  • Odpowiedz
W poniedziałek mam spotkanie dyscyplinarne .wprowadzili nakaz noszenia maseczek (xD dopiero teraz) i oczywiscie kilka szurów złapało ból dupy. no i stoją tak na środku labu i sie wykłócają z typem od H&S i jeden wypalił "I cant breath with the mask on" na co ja krzyknąłem "Quit bitching George Floyd". To był błąd bo ten typ co to powiedział jest czarny. XD zgadnijcie kto mnie #!$%@?ł? A taka jedna biała siksa
  • Odpowiedz
nie potrafi przystosowac sie do zwyczajow panujacych w kraju ktorego jest gosciem i ma pretensje ze autochtoni chca przestrzegania podstawowych zasad


@Moisze: w demagogii to jesteś mistrzem, o jakie zasady chodziło ? Przecież nakaz maseczek jest dopiero teraz u nich.
  • Odpowiedz
  • 6
@Moisze

99% Anglików nie daje #!$%@? o takie rzeczy i wręcz sami cisną wszystkich naokoło.

Tego typu zasady są tylko wykorzystywane przez osoby szukające powodu żeby móc kogoś za coś zgłosić - ot tak, dla zasady, albo właśnie dlatego że jesteś Polakiem bo to oznacza że jesteś łatwym workiem treningowym.
  • Odpowiedz