Wpis z mikrobloga

W poniedziałek mam spotkanie dyscyplinarne .wprowadzili nakaz noszenia maseczek (xD dopiero teraz) i oczywiscie kilka szurów złapało ból dupy. no i stoją tak na środku labu i sie wykłócają z typem od H&S i jeden wypalił "I cant breath with the mask on" na co ja krzyknąłem "Quit bitching George Floyd". To był błąd bo ten typ co to powiedział jest czarny. XD zgadnijcie kto mnie #!$%@?ł? A taka jedna biała siksa co jest woke do porzygu, bo ten murzyn sam cisnał beke z Harambe2020

#uk #koronawirus #pracbaza #logikarozowychpaskow
  • 82
  • Odpowiedz
@tomislawniepelka: gorzej bo w HR mamy taką typową lewaczke murzynke. Jak mielismy szkolenie z equality to pytala sie na wstepie co sobie o niej mysle jak ją widze i oczekiwala ze powiem że to że jest czarna, a ja powiedziałem że w sumie to nic o niej nie mysle bo jej nie znam co wywołało u niej ból dupy, że nie zwracam uwagi na jej dziedzictwo kulturowe xD
  • Odpowiedz
@pawel-niczyporek: no też miałem pikaczu fejs bo myslalem ze o to chodzi zeby nie oceniac ludzi przez ich pochodzenie czy inne cechy niezależne od nich, ale jej chodzi o to by własnie zwracać uwage na takie rzeczy i zastanawiac sie jak takiej isoby nie urazić. Widać szkolenie nie zadziałało dzisiaj xD
  • Odpowiedz
@Royal_Email: Tez miałem podobny problem jak kręciłem bekę z Niemcami o drugiej wojnie xD oczywiście oburzona okazała się rasowa spasiona biała Brytyjka i poleciała do HR.
  • Odpowiedz