Wpis z mikrobloga

@j3acek: Na to argumentu nie mam wiec napisze klasyczne "nie zesraj się". Nie podoba mi się, że takie barachło coraz bardziej zaśmieca twitcha, który tworzy kanały bezcontentowe, tylko po to żeby zarobić na szukających łatwej kasy wśród spermiarzy próżnych laskach.
Ja wiem, że musi być na to popyt i to chyba jest jeszcze bardziej przerażające, że ten popyt wciąż rośnie. Tracą na tym faceci a bogacą się ... już pisałem
  • Odpowiedz
a co tak bronisz lasek na twitchu?


@ethics: A dlaczego ma nie bronić? Czy ktoś kogoś zmusza do płacenia im? Robią to, bo mają za to niezłe pieniądze. Jedyne moje zastrzeżenie dotyczy tego, że robią to na Twitchu i taki sam problem mam z YT, na którym c---i na miniaturce to norma, ale to będzie działo się nadal, bo Twitch na to pozwala. Pretensje powinno mieć się do mężczyzn, którzy
  • Odpowiedz
  • 0
@macias-mackowiak mi tez to sie nie podoba ale takie czasy sa ,nie wiem pewnie jak bym miał cipkę, tak samo bym wykorzystywał naiwniaków , jak chcą płacić to co nam zaglądać do ich portfela
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: ej jestem starym dziadem (tak naprawdę to chyba nie ale rzadko kiedy wchodziłem na twitcha i wchodzę) tam też się szwendają dzieciaki nie? to jest k---a skandal xD kilka lat temu na youtubie był srogi ostracyzm na pewne kanały które zarabiały na soft p---o, jak to ktoś ujął, wyświetlenia klikały dzieciaki które boją się wpisać 'c---i' w przeglądarkę. Ogólnie nie było to akcepotwane przez użytykowników, tych starszych, jak i
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: laska pokaże tzipe, dostanie bana tylko na 3 dni, bo powie że pomyliła nagrywanie z transmitowaniem, wróci po trzech dniach z 2 razy większą widownią i zyskami xD
Powinni zmienić nazwę tego serwisu na SimpTV albo ThotTV xD
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: Popyt rodzi podaż. Robisz za jednoosobową brygadę moralno-inkwizycyjną? Nawet bym nie wiedział, że taka osoba istnieje do chwili by jakiś brandzlujący się aferami piwniczak nie wrzucił jej na mikro.
  • Odpowiedz
@PABLO__ESCOBAR: spermiarz bo nie mam bólu d--y, że ktoś robi to na co ma ochotę? xD Co cię to obchodzi, że jakaś babka się rozbiera a jacyś faceci to oglądają xD Rozumiem, że ty p---o nigdy nie oglądałeś, prawda? :)
To z tobą jest coś nie tak, bo przeżywasz co robi kobieta, z którą nie masz nic wspólnego.
  • Odpowiedz