Wpis z mikrobloga

  • 0
Proszę Was o pomoc w wyborze: rozważam zakup zegarka garmin (głównie jazda na rowerze, wędrówki) i mam do wyboru dwa modele. Vivoactive 4 oraz forerunner 745. Oba mogę mieć w dobrej cenie przy czym za 745 muszę zapłacić około 500 zł więcej niż za va4 i nie wiem czy warto.
W va4 nie do końca przemawia do mnie dotykowy ekran (nawet na recenzjach mam wrażenie że lekko potrafi lagować a dodatkowo podczas aktywności pewniej operuje się raczej przyciskami). Poza tym oba mają wszystko czego oczekuje. Posiadają podobny czas pracy na baterii w trybie gps, garmin pay. W va4 mam też obawy o szkło - wystaje i sprawia wrażenie łatwiejszego do uszkodzenia.
Jak myślicie? Warto dopłacić do 745?

#garmin
  • 4
  • Odpowiedz
@Zuiko przy plywaniu, myciu sie itp dotyk wariuję i włącza wszystko jak leci... a nie da sie tego wyłączyć mokrymi rękoma. Nie polecam dotykowych zegarków
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze specyfikację oczywiście przewertowałem, liczę bardziej na uwagi użytkowników. Są czasem kwestie, które wychodzą podczas użytkowania i trudno to przewidzieć na etapie wczytywania się w zestawienia parametrów.
@itolek100 dzięki, o takie opinie mi chodzi.
  • Odpowiedz