Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@spanko: Albo najlepiej jak wszystkie 3 linie #!$%@? jak glupki. Ale to Ty masz przyjsc i dac sie zabic bo: "Kuuuu... Chu... Enemy jungler byl tu 10 razy... Twoja matka to #!$%@?... Umrzyj na raka..." Albo pojdziesz na bot to Cie top z midem wyzywaja ze nie do nich, i odwrotnie. W ogole Jungler to taka w #!$%@? niewdzieczna robota. Smutlem bo przypomnialo mi sie czemu juz nie gram. Chociaz nie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@spider-man: wydaje mi sie ze to bardziej polaczenie dwoch problemow:

Slaby matchmaking w grze lub zasady tworzace niesprawiedliwe mecze.

Slabi gravzy na sile probujacy grac pvp. Doslownie 70% graczy takiego lola mogloby rownie dobrze grac na boty i by nie zauwazyli roznicy. A tym bardziej gdyby rito wzielo sie i napisali najprostsze boty tak jak dzialaja w wildrift xD
@spider-man:

Stare gry z MP typu, nie wiem, COD1/2/4 czy inne MOHAA mają tą ciekawą część swojego życia, w której stają się tzw. "Symulatorem ruchania w dupę".

Odpalasz sobie taką gierę wiedziony nostalgią, jak to kiedyś gierczyłeś dzień i noc na multiku ze znajomkami, wchodzisz w listę serwerów a tam, oprócz całej masy pustych serwerów opłaconych 20 lat temu na 50 lat, znajdujesz ze dwa bez botów, za to z 8-14


@ssauczo_pauczo: zalezy jaki game mode graja i jak dziala matchmaking.

Np w takim csie matchmaking i tryby gry sa na tyle dobre ze kazdy znajdzie swoja miejscowke. Oczywiscie nadal nie da sie nic zrobic z premadami ale jakos to idzie.

A w takim lolu jest tragedia na rankedach xd rito ma inna polityke do przydzielania rangi i matchmakingu. Do tego ciekawe dzilanie z ograniczaniem gamemodów (jest praktycznie jedna mapa na 4