Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 39
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, 07:02:00, Piątek, 08 stycznia 2021. Imieniny: Seweryna, Mścisława, Juliusza. Słońce podniesie się dziś o 08:04. Świecić będzie 7 godzin i 36 minut, w zenicie znajdzie się o 11:53 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:41. Ciemna noc zapadnie o 17:10, ale gwiazd można wypatrywać od 16:24.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 16
@micke:
dzień dobry,
wygląda na to, że nastał piatek:)
Nie wiem czyj poczatek lub koniec tygodnia,
ale na pewno życzę miłego dnia i przyjemności!

U mnie noc durnych snów, lista atrakcji na dziś i liczę że szybko zleci do 21.00
Podobnie jak @piupiulaserem czuję się średnio ale to nie wirus, bardziej pogoda I może ta enigmatyczna bestia która się zbliża od strony @mobutu2.
Chociaż teraz zaczęłam się, zastanawiac czy może
No cześć. Jest zimno, ale... "Jak jest zima, to musi być zimno. Takie jest odwieczne prawo natury." @Sikorka2017 myślę, że ta "bestia ze wschodu" dopiero przyjdzie, prognozują ją na drugą połowę stycznia. Ale co oni mogą prognozować jak nie potrafią dobrze się wstrzelić czy jutro będzie padać deszcz. ¯_(ツ)_/¯ Tak czy inaczej na tydzień mógłby przywalić mróz na te -15°C z dużymi opadami śniegu, potem lekkie przymrozki i do końca
Dzień dobry. Dziś już po kawie i herbacie, ciężko się rano na HO wstawało. Wieczorem standardowo chwilę do projektów trzeba będze usiąść i już mentalnie szykuje się na egzaminy w sesji w formie zdalnej.
Trzymajcie sie, miłego dnia i pysznej kawy/herbaty/innych napojów.

@micke: @Algus @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Pjotsze @Dziesion: @buczubuczu @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @Jurgen_Van_Beethoven: @petla_sprzezenia: @omi-omi:
Dobry dzień :)
Budzę się patrzę a tu jednak:( to nie sen )spałam z dzieckiem na mini łòżku hahah
Schodzę na dół ciszaa, myślę sobie co jest ?
a gdzie reszta ? Zerkam na zegarek : no nie znowu 10 !
Jak tu wrócić do normalnych godzin wstawania od poniedziałku rusza rzeczywistość :p
Za oknem śnieg to czas na spóźnione śniadanie
martica - Dobry dzień :)
Budzę się patrzę a tu jednak:( to nie sen )spałam z dzieckie...

źródło: comment_1610098587cBt9tbxbjEGVqurgNfQXN3.jpg

Pobierz
Dzień dobry, byłam dzisiaj zbadać sobie krew i nigdy mnie jeszcze tak ręka nie bolała xD Myślałam, że zdąże do rossmana ale się okazało, ze tam godziny dla seniorów (°°

@bolorollo: o, znajomy temat. Sprawdź czy masz sucho pod dywanikami i czy kanały odpływowe nie są zatkane. Najgorszym objawem jest wilgoć albo pleśń między szybą, a drzwiami (właśnie sobie uświadomiłam, ze