Wpis z mikrobloga

Siema. Mam pytanie do was panowie jak ja udało wam się wejść w dorosłe życie? Wiem że duża część z was nie miało czegoś takiego jak męskiego wzorca bo albo wasz stary był alkoholikiem albo wykazywał się dużym lenistwem w spędzaniu choć chwili z nami ja jestem takim przykładem. Albo #!$%@? całymi dniami w kąkuter co też robiłem niestety. Za niedługo kończę szkole i trzeba będzie iść do roboty czego bardzo się boję. Jak się tak zastanowić nad sobą to czuje się jakbym był oderwany od rzeczywistości xd. Z taką psycha to długo nie pociągnie nikt a tu życie się zaczyna zaraz xd. Może jakbym znalazł robotę która sprawiała by Choć trochę radości i chęci żeby do niej pójść byłoby lepiej ale raczej #!$%@? będzie.
#przegryw
  • 33
@WachaczStopek_01-: ja miałem to szczęście że zakład znajduje się z 2km od mojego miejsca zamieszkania więc byłem skazany na robotę tam. Często brakuje ludzi do roboty i czasami trzeba robić za dwóch albo z #!$%@? ukraińcami. Pewnie dużo jest takiej roboty ale ludzie jakoś niespecjalnie do niej garną, co mnie wcale nie dziwi