Wpis z mikrobloga

Białek coś jeszcze robi z tym serwisem? Oprócz opłacania serwera, domeny i chromosomoderacji? Od wprowadzenia mirko i dodania z rok temu paska ze statami covidu to chyba już wszystko zostało rzucone na pastwę ruskich politbotów, nie? ||

Jeszcze kiedyś się starał, robił te AMA z gwałcicielami-konfabulatorami, z którymi się świetnie dogadywał, a teraz nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Mogliby zrobić grę - Białkoshock - o opuszczonym serwisie, na którym rozegrała się tragedia i teraz jakoś egzystuje na dnie oceanu.
  • 23
@Wonziu: Większość ponadpodstawowych funkcji serwisu nie działa poprawnie od lat, scrollowanie mirko u mnie kończy się z reguły tym, że po paru ekranach zaczyna wczytywać te same posty od początku. Głównej i komentarzy nie da sie czytać, gorących zresztą też praktycznie poza śmiesznymi obrazkami (to akurat wina użytkowników).

Gdyby nie chęć poznania opinii w języku polskim na paru tagach o grach i pomniejszych hobby to nie byłby tu po co zaglądać
@Wonziu tu jedyna działająca rzecz to moderacja (nie tak jak trzeba oczywiście). Jak się śmiałem z prawactwa to nie reagują, ale jak napisałem, że w filmach marvela Asgard z mitologii białych jest multietniczny, a Wakanda w Afryce już nie i nawet każdy kto się tam dostanie musi zginąć, więc to trochę rasistowskie to od razu post skasowali, mimo, że już był wysoko w gorących. Tak samo jak ostatnio wrzuciłem link i screena
@Salomonthekrol: @Wonziu: no właśnie co do upadku serwisu itd. to wygląda na to, że te staty, które były prowadzone przez Gemiusa i przez które wykopki wieściły koniec portalu były chyba przekłamane bo okazuje się, że w 2020 mieli niezłe zyski
https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/wykop-pl-wyniki-finansowe-opinie
Także no ten no, Wykop upada tak samo jak Szwecja - wszyscy o tym tu piszą, a jak jest każdy widzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)