Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nigdy tego nie powiem ale nie rozumiem gustu muzycznego aktualnej młodzieży. Za moich czasów słuchało się Eminema, Dr. Dre i innych gangsta rapów. A dzisiaj co się podoba młodzieży? Ronnie Ferrari xD no popatrzcie na tego lamusa. On rapuje o twardych narkotykach i ruchaniu lasek xD Rychu peja przynajmniej był autentyczny bo wyglądał jak patus i rapował o patusach. #muzyka #moda #rap
ethics - Myślałem, że nigdy tego nie powiem ale nie rozumiem gustu muzycznego aktualn...

źródło: comment_1610013650vm2crEgD44e2T8DJ1GFmFH.jpg

Pobierz
  • 110
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Haha, ja #!$%@?ę, tysiące filmów, lektur, relacji, dokumentów i DOPIERO JAKIŚ WYSRANY KAWAŁEK jakiegoś szczylucha "ROZWIĄZAŁ TĄ KWESTIĘ NA ZAWSZE" xD

To jest właśnie to, wasi idole dzisiaj to dzieci, które powtarzają tylko wszystko po innych pokoleniach, a nie wiedzą, że powtarzają, bo nie czytają, tylko gniją przed telefonami na instagramach i fejsbuczkach.
  • Odpowiedz
@onuceSzatana: no widać ile znaczyły te twoje filmy czy dokumenty o których mówisz, skoro numer jakiegoś (w tamtym okresie jeszcze) nołnejma zwrócił na ten problem o wiele większą uwagę, no i to przecież po tym numerze ruszyła taka lawina artykułów i wysrywów polskich dziennikarzy na ten temat, nawet tvpis coś na ten temat swoje 5 groszy rzuciło ¯\_(ツ)_/¯

To jest właśnie to, wasi idole dzisiaj to dzieci, które powtarzają tylko
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Czyja typie uwage xD

Chyba was, dzieci i ludzi, którzy nic nie oglądają, nic nie czytają poza stories na IG.

Chwila medialnej uwagi, tak, głównie z powodu tego, że to bachor jakiegoś znanego prawnika, ależ szok dla społeczeństwa, że dzieci bogatych starych są zostawione same sobie i wpadają w
  • Odpowiedz
@Paula_pi gosc moze i jest starym pierdzielem, ale w takim razie żyliśmy w takich czasach, ze moglismy słuchać na zwyklym mtv eminema, jay z, dr. dre, wu tang clan, busta rhymes, warren g, nas Snoop Dogg, ice cube i innych, gdzie wszyscy wymienieni przeze mnie to nie tylko legendy ale i mistrzowie rapu. w samym wu tang clan bylo mnostwo wymiataczy. nie wypowiadam sie jak to teraz wygląda, bo nie wiem,
  • Odpowiedz
Chyba was, dzieci i ludzi, którzy nic nie oglądają, nic nie czytają poza stories na IG.


@onuceSzatana: patrzcie na mnie jaki ja lepszy jestem bo czytam książki i filmy oglądam no #!$%@?, aż się scena w zoo z Poranku Kojota przypomina, przestań, bo na nikim to wrażenia nie robi XD

Chwila medialnej uwagi, tak, głównie z powodu tego, że to bachor jakiegoś znanego prawnika, ależ szok dla społeczeństwa, że dzieci
  • Odpowiedz
@scotieb: Ty się zesrałeś XD żyjesz w swoim świecie, myslisz że jak ktoś słucha czegoś co tobie się nie podoba to jest DZIECKIEM xd albo oskarkiem. Nigdy nie masz żadnych argumentów tylko piszesz, że ktoś jest dzieciakiem xD
  • Odpowiedz
@ethics: Bo Dre, Snoop i reszta nawijali o tym co widzieli i przeżyli a te ciotunie o tym co wymyśliły. Taka prawda a młodzież dziś bananowa ponad stan, to wolą sobie posłuchać o tym ale boja się spróbować. Tak jak ten mem, że laska tylko wyuzdany sex, anal itp. a przy spotkaniu „hihi to jest penis ? trochę się wstydzę”. Kiedyś na takich ludzi mówiło się kozak w necie #!$%@?
  • Odpowiedz
@WeezyBaby: Ubierał się dziwnie ale nie lak lamus. Przede wszystkim nie był lamusem a dirty south to między innymi jego zasługa. Chociaż do UGK mu daleko. Jak ty chcesz w ogóle tych rodzimych lamerów porównywać do Andre, rofl. Dobry fikołek.
  • Odpowiedz
@ethics: Już #!$%@?ć kto, ale generalnie poziom muzyki spada strasznie. No i mimo, że rapu nienawidzę bo właśnie kojarzy mi się z patolą, a jego przekaz i teksty są tak głębokie, że niech to #!$%@?, to kiedyś właśnie Eminem, Notorious etc, dało się słuchać, śpiewali o swoich życiowych problemach, które ich dotykały, byli autentyczni. A teraz typ, który ma zapewnione wszystko przez starych nazywa się blokkersem. Teraz da się jeszcze
  • Odpowiedz