Wpis z mikrobloga

Myślałem, że nigdy tego nie powiem ale nie rozumiem gustu muzycznego aktualnej młodzieży. Za moich czasów słuchało się Eminema, Dr. Dre i innych gangsta rapów. A dzisiaj co się podoba młodzieży? Ronnie Ferrari xD no popatrzcie na tego lamusa. On rapuje o twardych narkotykach i ruchaniu lasek xD Rychu peja przynajmniej był autentyczny bo wyglądał jak patus i rapował o patusach. #muzyka #moda #rap
Pobierz
źródło: comment_1610013650vm2crEgD44e2T8DJ1GFmFH.jpg
  • 110
te nuty są dla beki.


@BeautifulLiar: its a prank bro! its a prank! Cypis to kolejny idota więc przykład debilny. Każdy artysta robi utwory na tematy które są mu bliskie. Eminem na prawdę dorostał w gangsta dzielnicy więc rapował o murzynach i biedzie. Krzysztof Krawczyk rzeczywiście chciał być marynarzem a popek to zjeb więc też o byciu zjebem rapował.
@LadniePieknie:

spoko, ja nie rozumiem jak można słuchać rapu ogólnie, o tyle o ile nawet w 0,1% utworów które gdzieś tam kiedyś słyszałem potrafiłem docenić warstwę tekstową, tak muzyczna nie podchodzi mi zupełnie.


Bo rapu nie powinno się traktować jako muzyki, tylko jako melorecytację do podkładu posklejanego z kawałków. Wyszło by to z korzyścią zarówno dla jego zwolenników jak i przeciwników, bo nie konkurowałby z innymi gatunkami muzycznymi gdzie w warstwie
gdzie w warstwie instrumentalnej zawsze przegra ze swoimi ograniczeniami.


@frex: ale rap nie ma właśnie żadnych ograniczeń w warstwie instrumentalnej i to jest jego siła, można nawinąć pod wszystko dosłownie i to nadal może być rapem
@K-S-:

rychu peja rapował dla patusów by wyszli na prostą, a ten tutaj rapuje dla pieniędzy

ta jasne, ryszard se rapował z dobroci serca, charytatywnie xD