Wpis z mikrobloga

@KasandrycznyMuminek: Jestem lewakiem i czuję się wywołany do tablicy. Masz tam w komentarzach jakiegoś przygłupa fikołkującego by wytłumaczyć czemu zastrzelono tę babkę. Pluję na tego typu komentarze tak jak plułem na p---------e, że Floyd był ćpunem i mu się należało
  • Odpowiedz
@Stallion45: policjant go nie udusił. Flojd zmarł przez to że się przećpał i doprowadziło to do niefortunnego biegu okoliczności. Policjant prowadził procedury prawidłowo. W żadnym raporcie nie masz napisane że został uduszony.

Zaakceptujcie w końcu to że flojd zabił się sam, przez to kim był.
  • Odpowiedz
Mam to w dupie. Udusił go policjant. Tak jak mam w dupie kim była ta zastrzelona babka, nie zasłużyła na kulkę


@Stallion45: Zasłużyła jak każda osoba uczestnicząca w zamachu stanu
  • Odpowiedz
@rafau16

Floyd's heart stopped while he was being restrained and that his death was a homicide caused by "cardiopulmonary arrest complicating law enforcement subdual, restraint, and neck compression". Fentanyl intoxication and recent methamphetamine use might have increased the likelihood of death.Other significant conditions were arteriosclerotic heart disease and hypertensive heart disease.The report states that on April 3 Floyd had tested positive for SARS-CoV-2, the virus that causes COVID-19, but does not
  • Odpowiedz
@FLAC:

Zaakceptujcie w końcu to że flojd zabił się sam, przez to kim był.


masz dowód czy p--------z kocopały? Wg. oficjalnych raportów bezpośrednim skutkiem śmierci było uduszenie (https://en.wikipedia.org/wiki/George_Floyd#Death). Typ trzymał nogę na nim po tym jak zemdlał i nie miał pulsu, nie udzielił mu żadnej pomocy. To są prawidłowe procedury jakimi powinni się kierować policjanci?
  • Odpowiedz