Wpis z mikrobloga

@mars10: ja próbowałem szukać wzorców na poprzednich dwóch bańkach i wywróżyłem z tych kresek, że ta bańka zatrzyma się gdzieś w okolicach 100k$ wtedy jak w każdym schemacie ponzi ludzie stwierdzą że to magiczna bariera zamiast myśleć o wzrostach zaczną myśleć o realizacji zysków, dopiero wtedy zacznie się przedstawienie, cena #!$%@? na łeb na szyje, nawet do 2300$ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Obruni: będzie głęboko, ludzie nie kupują Bitcoina żeby z niego korzystać, ani nawet trzymać (większość, która wchodzi podczas bull runa) tylko żeby zarobić, więc będą realizowali zyski nawet wtedy gdy mieli szanse sprzedać na górce, ale wystarczy im pół górki podczas spadku, tak jak to się działo w 2018 roku
@mimp
@taksanski_widelec to, ze nie aż tak głębokie, opieram na tym, ze pamiec całego ostatniego cyklu jest jeszcze świeża, wiec trudniej będzie wmówić na spadkach posiadaczom "koniec bitcoina". Popatrzą wstecz i uznaja, ze wcześniej, czy później odbije. To oczywiście jedynie luźne dywagacje, ale wg giełdowych wiedzusiow, w 4 letnim cyklu bańka i krew na ulicy j jest nie częściej niż co drugi cykl. Ten bezpośrednio po bance jest łagodniejszy w obie strony,
Dwa dni temu, również próbowałem oszacować maksymalny zasięg i też wyznaczyłem podobny zakres (serio): $250k - $333k. Nad czasem się nie zastanawiałem bo dla mnie to kwestia drugorzędna. Fajnie jednak, że ktoś niezależnie ode mnie oszacował tak podobny kurs


@sheeple: Obstawiałem $300k pod koniec 2021r od około dwóch lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)