Wpis z mikrobloga

udalo wam sie kiedys sprzatnąć #chad #rozowypasek sprzed nosa? #pytanie #przegryw
Ja musze powiedziec ze raz mi sie udalo, taka #szaramyszkadlaanonka dojezdzalismy razem do szkoly kilka miesiecy, 8-9/10 serio. No i probowalem ją tak podchodzic na romantycznego chlopaka - cos jak teraz #margot odjaniepawla.
Kasy nie bylo, #chad nie bylem, raczej chucherko, wiec taki mialem modus operandi.

Do rzeczy, w koncu doszło do jej #18 i na imprezie #chad oczywiscie sie zakrzykiwali ktory nie lepszy, picie, kogucenie etc.
Ja widze ze ona spotkojna, nie imponuje jej to, mimo ze popite troche, godzine przed polnoca zaproponowalem jej ze moze wyjdziemy na chwile na dwor. Wyszlismy i tak zaczala sie gadka, ksiezyc, gwiazdy, urabianko ze za godzine juz bedzie dorosla ze to magiczny moment etc ( ͡° ͜ʖ ͡°) lazilismy po krzakach jakis w koncu wybiła polnoc... i nagle zaczelismy sie calowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po chwili jakos moment i poszlismy na calosc - a dziewicą była ( ͡° ͜ʖ ͡°) - gdzies w krzakach o polnocy :D

Wracamy po 1 na jej 18, a tam wszysycy ze nas szukaja co sie dzialo, czemu nikt komory nie odbieral, #chady z boku podchodzily do mnie bez swiadkow i grozily ze morde mi obija etc ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ona sie do niczego nie przyznala, ja tez nie, potem moze jeszcze z miesiac sie spotykalimy i potem juz jej nie widzialem. Ale pamietam do dzisiaj wsciaklosc czadow, kiedy wiedzieli ze ten niepozorny typ ich ubiegl :D:D:D

#chwalesie #historia #wygryw #ankieta

Udalo cie sie takie cos tez miras? :)

  • udało :) 23.2% (13)
  • nie udalo i raczej nie uda 64.3% (36)
  • nie udało jeszcze 12.5% (7)

Oddanych głosów: 56

  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qustioner: nie zesralem, potem jeszcze jej siorka do mnie dzwonila ze wie co sie stalo i ze mnie o gwalt oskarzy bo pite bylo :D
A ja wtedy jeszcze przez miesiac sie spotykalem z ta jej mlodsza siostra :)
  • Odpowiedz
@Zieew: 3 było, moze to i fakt normiki były, ale każdy chciał zamoczyć w świeżynce. Do dzisiaj pamietam jak weszlem na ta 18tke to darli sie jeden przez drugiego, ktory najglosniejszy i najbardziej dominujacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@masska: czyli gorzej, bo to nie dosc, ze normiki to i debile, wiec nie ma co sie dziwic, ze poleciala na ciebie. Zawsze jest tez cos takiego jak preferencje wygladu, obiektwnie moze jestes od nich brzydszy ale dla niej pewnie byles ladniejszy.
  • Odpowiedz