Wpis z mikrobloga

@hdh3he3: Nie mam teraz czasu, przykład z bateriami ci nie wystarcza i spowalnianiem systemu na początek? https://www.gsmmaniak.pl/1110304/apple-wyplaci-500-mln-odszkodowania/ Sprawdź tamte linki.

@MisPalkis: Rozumiesz, że nie mam czasu na puste dyskusje w tej chwili? Apple kłamie, zawsze kłamało i kradło cudze pomysły, nic nigdy nie wymyślili, odezwę się później i udowodnię, a ty wymyśl co uważasz, że Apple wymyśliło, chętnie sprowadzę cię na ziemie, a potem do parteru, do przeczytania wieczorem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@xandra: Ale co to ma do tematu prywatności? Ty widzisz o czym my rozmawiamy czy masz jakiś problem z oczami?

Jeszcze raz Ci opiszę bo może za dużo tu tekstu, nikt tu nie mówi że z bateriami nie było problemów, nikt nie mówi że ceny nie są wysokie

To co ludzie tu mówią to to że przez to że zarabiają na czym innym nie muszą uwalac prywatności..

Koniec końców zawsze jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@xandra: no wiadomo tak samo jak to że każdy pijak to złodziej, nie? Coraz konkretniejsze argumenty, wyciągnij jeszcze wahadełko i sprawdź położenie Saturna

Moim zdaniem zdrowy rozsądek mówi właśnie ze tego nie zrobią bo na tym oparli cały swój marketing i markę przez ostatnie kilka lat, oni w to inwestują nie ze względów moralnych tylko właśnie finansowych. Prywatność to w tym wypadku metoda zarobku..
@InbaTrwa2137: Bo się mieszasz między wódkę i zakąskę, więc z pewnością zabłądziłaś xD Podałam siedem czy osiem różnych przykładów, jeśli to kogoś nie przekonuje, to nic go nie przekona ¯\_(ツ)_/¯
@hdh3he3: @InbaTrwa2137: xDDD Zdarza wam się samodzielnie myśleć? Bo jeśli nie widzicie związku z tym, że kłamią kiedy tylko się da, a tym, że spersonalizowane (w ten czy inny sposób) informacje to spora kasa dla - tu będzie niespodzianka - firmy nastawionej na maksymalny zysk, to ja wymiękam. Apple naprawdę ma swoich klientów za niepełnosprytnych, by nie określić tego dosadniej i najwyraźniej nie bezpodstawnie ¯\_(ツ)_/¯