Wpis z mikrobloga

@MaC1u5: no dokładnie. Idąc logika @xandra to można to porównać tak, że krzyk jest o to ,ze apple zbił taktowanie zeby sie nie wyłaczał telefon ale nic nie mówi o tym, ze samsungi sie spalały. Wysyła link do tego, ze apple uzylo dodatkowego sprzetu do nagrania reklamy ale nic nie mowi o tym, ze xiaomi pomniejsza na renderach ramki a samsung zrobil zdjecia lustrzanką.
@InbaTrwa2137: @monarchista: Nie wiem dlaczego ludzie są tak naiwni jak wy. Podałam dowody pośrednie, które powinny wam chociaż dać do myślenia. W kryminalistyce było by to tak: mamy notorycznego oszusta recydywistę, który ma motyw i wspaniałą okazję, umieszczenie go w gronie podejrzanych jest po prostu oczywiste.

Jeśli to za mało, to jest jeszcze to: https://www.antyradio.pl/News/Apple-nie-chce-pomoc-odblokowac-iPhone-a-terrorysty-6710
Apple odmówiło odblokowania telefonu terrorysty samemu FBI! Są powody do radości? Oczywiście, dla Apple. Mogą
@xandra: podałaś dowody anegdotyczne. Czyli w zaden sposób nie sprawiają, że to co mówisz o prywatności, jest prawdą. To sa zupełnie inne sprawy.

Jeśli to za mało, to jest jeszcze to: https://www.antyradio.pl/News/Apple-nie-chce-pomoc-odblokowac-iPhone-a-terrorysty-6710

Apple odmówiło odblokowania telefonu terrorysty samemu FBI! Są powody do radości? Oczywiście, dla Apple. Mogą teraz powiedzieć: patrzcie jak dbamy o wasze dane! Nawet FBI ich nie dostanie. BŁĄD. Pominę już jak cholernie nieetyczne to było (bo etyka w
@monarchista: Nie będę czytać tych wypocin. Trudno, dzięki takim jak wy oni mają pełną kabzę, spoko. Dzięki takim jak wy ci sami politycy wygrywają, choć wielokrotnie się skompromitowali, dzięki takim jak wy istnieją do dziś religie, bo wierzycie w cuda. Dla mnie ok. Żyjcie sobie w swoim wyimaginowanym świecie, wasza wola, ale powiem wam jedno. Oszukujecie samych siebie. I nie wołaj mnie więcej, nie marnuj mojego czasu.
dajesz tylko swiadectwo kim ty jestes

@monarchista: Człowiekiem, który myśli samodzielnie i nie ma ochoty tłumaczyć jak krowie na granicy co ma wspólnego to co napisałam o zmowach cenowych itd? Właśnie tak działa biznes. Bo właśnie tak działa. Jeśli nie potrafisz połączyć tych faktów to ja mam to w dupie. A ty sobie dalej żyj w swoim śmiesznym, pełnym kłamstw świecie w które nie wierzysz, żegnam.
@xandra: Aż miałbym ochotę zapytać na kogo głosujesz, skoro „my” zawsze na tych samych i nie wyciągamy żadnych wniosków, ciekaw jestem jakiego telefony Ty używasz, w jakich serwisach społecznościowych oprócz wykopu masz konto, jak sama dbasz o prywatność i jakie ma ona dla Ciebie znaczenie.
Na szczęście nie mam ochoty tego wiedzieć, wydaje mi się jednocześnie ze miałem Cię kiedyś na #czarnolisto i zastanawiam dlaczego dalej Cię tam nie ma

Edit:
@MaC1u5: Na nikogo, bo nie ma na kogo, a ci którzy faktycznie mają jakiś warty uwagi program mają za małe poparcie i plecy w postkomunie i układach. Polacy od lat robią te same błędy, nie wyciągają wniosków z wydarzeń i faktów. Każda partia działa wg tego samego schematu, obiecuje, wygrywa, robi roszady w spółkach skarbu państwa swoimi ludźmi, gdzie się da, kradnie, włazi w tyłek klerowi, bo to duży i pewny
@xandra: Ale miło mi się czytało dyskusje w której pięknie cie wyjaśnili. Niestety mi się to nie udało bo nie wytrzymałem nerwowo. Jestem dość emocjonalny. Elegancko tez się wtedy nie zachowałem, przyznaje. Ale twoja nienawiść do Apple jest dla mnie starsznie dziwna. Czemu nienawidzisz firmy która stworzyła najbardziej spójny ekosystem, z genialna komunikacja między urządzeniami które działają po 5 lat jak np iPhone. Dba o prywatność i jest bardzo estetyczna o
@xandra: Ja nie czaje. Masz tyle do powiedzenia o rzeczach których nie używasz. Ja używałem androida 6lat. Przez ten czas miałem 3flagowce adnroidowe. A mój stary ma iphona jednego od 5lat. Dla mnie sprawa rozwiązana co jest lepszym sprzętem.