Wpis z mikrobloga

Mireczki, zaparkowałem auto na osiedlu, koło "skrzyżowania", no wiadomo jak to osiedle to ludzie parkują gdzie się da od zawsze, byleby przejazd zostawić i jest gucio. Wracając do auta zastałem widok bardzo ciekawy, listwa boczna zwisała na jednym bolcu, a nad nią pojawiło się całkiem ciekawe wgniecenie. Wszystko to działo się pod kamerą w sumie XD. Warto dodać, że nie jestem właścicielem pojazdu, tylko jest nim mój tata, a w ubezpieczeniu jest wpisane że nikt młody nie prowadzi niby ( nie wiem dlaczego to zrobił ). No i teraz przechodząc do rzeczy: Tato twierdzi żeby w ogóle nigdzie nie iść, bo: Ja tam zaparkowałem auto, mimo że nie jestem wpisany jako wlasciciel/w ubezpieczeniu, no i auto stało koło skrzyżowania dróg, więc boi się że jeszcze mandat za to dostanę jak bym poszedł na policję, no i ogólnie mówi że to się wyklepie i nie chce żadnej afery robić. Słusznie? Monitoring ze spółdzielni przetrzymywany jest przez miesiąc.

Mam nadzieję, że w miarę jasno napisałem.

#stluczka #kolizja #wypadek #motoryzacja #auto #polskiedrogi #prawo #ubezpieczenie
Bocislaw - Mireczki, zaparkowałem auto na osiedlu, koło "skrzyżowania", no wiadomo ja...

źródło: comment_1609860430Doh0qJcBmeaWHayfTb0HNL.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AchtKommaAcht: no mogą, ale z mojego doświadczenia to nawet jak się policji powie - tu w tym miejscu w tych drzwiach leży gotowy pendrive - to zejdzie im miesiąc zanim się wybiorą, albo wcale się nie wybiorą. Takie sprawy chcą mieć na gotowo - nr rejestracyjne albo w ogóle dane sprawcy najlepiej z peselem i numerem buta.
  • Odpowiedz