Wpis z mikrobloga

@Nihas:

no z tego co wiem to nie o to chodzi, szczepionka ma 95% skuteczności, bo spośród 20 000 osób zasczepionych w testach 95% osób mniej miało objawy, a nie ciężkie objawy.

Źródło?
@Smol_PP: nie ma też nic o tym, że:

Wiedzą, że chroni Ciebie w wystarczającym stopniu byś nie miał symptomów zagrażających życiu.

Co nie znaczy, że nie będziesz kaszlał, miał gorączki etc. Po prostu płuca Ci nie siądą.
@aircod: największą winę ponosi władza, która na każdym kroku #!$%@? obywatele i tylko debil ufa, że rząd chce coś zrobić dla ciebie dobrze - oni EWENTUALNIE PRZYPADKIEM zrobią coś, co jest dobre dla człowieka, ale to nigdy nie jest ich celem. Powiązania rządu z podejrzanymi typami coraz częściej wychodzą na jaw. W ogóle mnie nie dziwi, że coraz mniej ludzi chce sobie wstrzykiwać coś, co jest oferowane przez rząd. Co ciekawe
"Dlaczego się nie zaszczepisz? Co wiesz o spisku Gatesa?". W ten sposób można drugą stronę zachęcić do jakiejkolwiek refleksji


@CzasNaPoznan: nie za bardzo. Próbowałem. w odpowiedzi najczęściej pada "czekaj prześlę Ci filmik to sam zobaczysz". Nie udźwigniemy już tego. Większość szurów ściągnie na siebie problemy. Niestety przy okazji pociągną za sobą normalnych ludzi.
@aircod: Ja tam uważam, że on się ściera z jakimś marginalnym radykałem który stanowi promil osób które mają wątpliwości ws. szczepień. Ludzie nie chcą się szczepić, bo ktoś im każe, dlatego nie chcą - taka naturalna reakcja, trochę wynika ze strachu przed nowym - jak np szczepionka nra. Media nie pomagają jebiąc we wszystkie strony "że to pierwsza nowatorska nowa nigdy nie sprawdzona na dużej grupie i w ogóle to super
@aircod: Jaka nauka? Jaka ewolucja? Jaki klimat? Przecież to to lewackie wymysły są. Lepiej ojcu Rydzykowi kolejne pieniążki przesłać albo na nowy kościółek dać, a nie jakieś muzeum natury.
@aircod: Naukowy Bełkot sam w tym momencie troche się wygłupił. Dlaczego? Dlatego, że myśli że do takich debili trafiają argumenty i że da się z takimi półmózgami dyskutować. Każdy kto siedzi już troche w internecie wie, że to nic nie daje bo chyba nikt na świecie nie miałby tyle czasu żeby się z takimi małpami użerać. Internet to zbawienie i zmora, najłatwiejszy dostęp do wiedzy w historii świata stał się siedliskiem