Wpis z mikrobloga

@panato: a jakiś mail od MS z potwierdzeniem dostawałeś? Bo ja nie mam nic, kompletnie, jedyne co to właśnie od dotpay, już 30 min minęło od transakcji. Eh, zawsze mam pecha z tym ich gównem. ;/ Byle tylko udało się odzyskać dodatek, zamiast zwrotu gotówki, bo dupa z promocji będzie.
@panato: wysłałem też maila do supportu MS, mam nadzieję, że jakimś cudem rano ujrzę na swoim koncie to co zakupiłem. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zastanawiam się czy nie kupić drugi raz i pomęczyć o zwrot kasy za pierwszą transakcję, ale boję się, że jednak jakimś cudem tę transakcję też zaakceptują za kilka godzin i będzie problem.
@Dzienny: jest jeszcze ciekawiej - mam kilka samych potwierdzeń płatności, ale głównie paypal ze 2 dotpaye. Samych potwierdzeń zakupu z ms nie widzę z ostatniego roku :) No ale też niezbyt dużo tam kupuję, ze 2-3 razy na rok
@panato: mi się udało jakimś cudem z człowiekiem na czacie połączyć, ale jakiś typowy Rajesh zajmuje się moją sprawą i kiepsko to widzę, bo już od 15 minut sprawdza konto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak po 12h, to podejrzewam, że w Ms było księgowane ręcznie po tel. od Dotpay, bo niestety nawet taki gracz, jak Ms (a może zwłaszcza) potrafi się zintegrować z zewnętrznym systemem jak ostatnia dupa.