Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem pewnie miękka faja ale czuję potrzeby się tym podzielić

Po latach zmagania się z #samotnosc (brak dziewczyny, zero przyjaciół, 25lvl) poznałem wreszcie kogoś z kim nawiązałem jakąś nić porozumienia. Nic specjalnego - po prostu podobne zainteresowania, hobby. Trochę to mnie nawet dziwi bo kolega jest z tych dynamicznych, a ja to typowy introwertyk. Pandemia w sumie jeszcze mocniej scementowała tę relację bo każdemu raczej liczba kontaktów spadła ale my staramy się spotykać regularnie - czasem w dwójkę, czasem w odrobinę większym gronie żeby pogadać, ponarzekać, pośmiać się albo po prostu się napić.
Ostatnio natomiast w Sylwestra przy składaniu sobie życzeń usłyszałem takie 3 słowa "dzięki, że jesteś". Może stwierdzicie, że to głupie albo jakieś niemęskie ale mega mnie to wzrusza bo po raz pierwszy w życiu poczułem się zrozumiany, akceptowany i komuś potrzebny.
#ludzie #relacje #przyjazn

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ff1e12b5625a1000ab532dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 77
@AnonimoweMirkoWyznania: super. Nie daj sobie wmówić, że coś jest męskie lub nie. To jest jakiś porąbany konstrukt, który w zdrowych relacjach niczego dobrego ani naturalnego nie wnosi.

Ja 1 stycznia usłyszałem od kumpla, że zrobił sobie listę ważnych rzeczy, które chce zrealizować w tym roku i pomyślał o mnie, że chciałby znowu się spotkać, razem gdzieś pojechać i ma nadzieję, że się to uda.
Cyniczny ze mnie gość i wcale nie
@AnonimoweMirkoWyznania: To zupełnie normalne. Ja też mówię ludziom których lubię, kocham, że to właśnie do nich czuję. Nie ważne czy to kobieta czy mężczyzna.
Fajnie że jesteś, wiele dla mnie znaczysz itp... To że niektórym, lub może większości wydaje się to dziwne, właśnie bardzo źle świadczy o naszym świecie. I to jest też główną przyczyną depresji u ludzi.
Niestety polskie społeczeństwo jest ogromnie zeszmacone. Mężczyzn i kobiety się tresuje, warunkuje do
@AnonimoweMirkoWyznania: jeżeli coś do niej czujesz powiedz jej o tym, bo jak nie to pewnego dnia, gdy Twoja luba oznajmi ci ze się spotyka z jakimś kolesiem, a ty się obudzisz z depresja i świadomością bycia w frendzonie twojej miłości, która właśnie puka jakiś typ, ktorego poznała dwa tygodnie temu, to się załamiesz nerwowo. Odrazu lepiej powiedz ze chcesz coś więcej, że Ci się bardzo podoba itd, i kuj żelazo póki
Może stwierdzicie, że to głupie albo jakieś niemęskie ale mega mnie to wzrusza bo po raz pierwszy w życiu poczułem się zrozumiany, akceptowany i komuś potrzebny.


@AnonimoweMirkoWyznania: emocje są jak najbardziej rzeczą ludzka i męska. Jak ktoś mówi inaczej to jest glupi i nie zaprzątaj sobie tym glowy