Wpis z mikrobloga

Obsługa to jedno, osiągi to drugie. Ile klatek w grach z n64 masz? Odpaliłem kiedyś retroarch na nintendo switch i tam gry z n64 i gamecube potrafiły nieźle zmulać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sznajder: w Mario Kart spokojnie da się grać, muszę wykminić jak się włącza licznik fps w retroid os. Najgorzej w Grand Tourismo z psp, tj da się grać ale gra sporo traci gdy działa w 20 fps.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@visionsense: pewnie jest kabel w zestawie hdmi
@StrongSilentType: ja kupiłem w pl ,od producenta zapisy na kwiecień maj tak jakoś dopiero bo jest mocno ograniczona ilość, gry w wiekszosci wgrane, dorzucilem kilka romów w języku polskim,poza tym masz dostęp z poziomu emulatora do sklepu z romami, dziesiątki tysięcy gier do pobrania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Minetqa: warto, zdecydowanie najlepsza konsolka do gierek retro na rynku. Ja jestem fanem gier z GBA i Arcadówek , przewagą tego systemu nad innymi jest dual os z funkcją androida, są dziesiątki gier z andka które tu śmigają świetnie, chociażby Stardew Valley, zupełnie mnie odepchnęła na dotykowym ekranie, tu mnie wessało.
@terr0r_dr0ne: czasem coś się pojawia, ale tak to tylko oficjalny sklep i czas oczekiwania który się wydłuża z każdym