Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@terwer358: teoretycznie ten człowiek chciał Cię obronić przed masonskimi planami, które realizują się właśnie na Twoich oczach tak wiec taka strata zawsze boli
  • Odpowiedz
@Wybroczyna: dokładnie, poza tym taka sytuacja to musi być taki szok, że nic by nie było w tym dziwnego, jakby zaczęła uciekać, wtedy górę biorą zwierzęce instynkty.
  • Odpowiedz
Jackie rzuciła się po kawałek jego czaszki który został oderwany wskutek postrzału.

to jest wpis ktory #!$%@? mod
  • Odpowiedz
@wilku88: Były dwa śledztwa, w pierwszym popełniono szereg błędów, między innymi źle określono ranę wylotową podczas sekcji zwłok, co nie zgadzało się z tym co ustalił lekarz w Dallas. Wołoszański opisuje wszystko w sensacjach XX wieku, na podstawie oficjalnych, odtajnionych dokumentów
  • Odpowiedz
@Kutang-Pan: Nie. w żadnym oficjalnym śledztwie nie było dwóch strzelców.
Ja nie twierdzę, że tak nie było, bo kiedyś czytałem i w eksperymencie wyszło, że Oswald nie byłby w stanie z takiej pozycji w takim czasie z takiego karabinu oddać tylu strzałów.
Ale mówimy o tym, co oficjalnie ustalono i podano do wiadomości. I był wg tego jeden strzelec. Bądź precyzyjny w tym jak się wyrażasz, bo Ty coś mówisz
  • Odpowiedz
@wilku88: @jandiabeldrugi: na podstawie tych odtajnionych na początku lat 90. Przecież napisał że Wołoszański o tym zrobił materiał więc sobie poszukaj na necie, a jest bo sam to oglądałem. Dodatkowo trzeba powiedzieć że po sekcji zwłok JFK zaginął jego mózg, który ma tu niebagatelne znaczenie bo można odzworować lot kul wg ran w mózgu. Ja przychylam się do teorii że to mafia zrobiła jako kara za jego brata.
  • Odpowiedz
@borsiu: piszesz bzdury. Nie ma innego oficjalnego wyniku śledztwa niż to, że zabójca był LHO. Wołoszański jak zwykle bajdurzy i szuka sensacji. Czy ma rację? Nie wiem, podobnie jak ty i on sam. Dopóki nie zostaną opublikowane wszystkie dokumenty ze śledztwa nic się w tej kwestii nie zmieni.

Albo wklejasz tutaj oficjalny wynik śledztwa (nie Wołoszańskiego) albo usuń konto.
  • Odpowiedz