Wpis z mikrobloga

przypomniałeś mi jak w Uk kupiłem sok pomarańczowy dwa litry, i #!$%@?łem prawie litr, taki kwaśny w opór był, nawet się cieszyłem że dużo witamin. Potem się okazało że #!$%@?łem litra koncentratu który miał być na 5-7 litrów napoju :D


@PiersiowkaPelnaZiol: #!$%@?łem podobny numer na Cyprze. W pierwszy dzień narąbałem się jak księciunio, wstałem z jęzorem do ziemi i pierwsze co to sięgnałem po 'sok' który kupiłem dzień wcześniej. Wydoiłem poł
@PiersiowkaPelnaZiol ja zrobiłem gorsza rzecz xD Byłem w podstawówce, było bardzo gorące lato i chciało mi się pić. Znalazłem w garażu butelkę wody Primavera i rzuciłem się na nią. Po drugim łyku okazało się, że to benzyna xD Ojciec sobie ją tam trzymał. Nic nikomu nie powiedziałem ze wstydu, a odbijało mi się nią jeszcse 3 dni xDD
@whiskas: Kurde szkoda że u mnie nie ma Dino. Od roku używam sodastreama a gaz praktycznie za darmo bo kupiłem 8l butle co2 i sam sobie nabijam te kartusze xD A nabicie takiej dużej butli kosztuje grosze.

Fajnie jakby zaczęli sprzedawać np. przez allegro. Ale podejrzewam że to kwestia czasu aż ktoś zacznie to sprzedawać w necie.