Wpis z mikrobloga

Hej mirki, na wiosnę rozpoczyna się u jednego z developerów budowa domu podzielonego na 4 mieszkania (nie wiem jak się to profesjonalnie nazywa) no i jestem zainteresowany, a cena jest zachęcająca. Co warto sprawdzić, o co zapytać przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy? Czy ktoś z was mieszka w czymś podobnym?

#budujzwykopem #nieruchomosci #developer #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
JaTobieTyMi - Hej mirki, na wiosnę rozpoczyna się u jednego z developerów budowa domu...

źródło: comment_1609617347IlxM685Mb3hmk8yqNzR9Cd.jpg

Pobierz
  • 22
@JaTobieTyMi: na ch@#$ coś takiego ?
żadnych zalet w tym z posiadania domu nie ma

skoro to atrakcyjna cena to się zastanów dlaczego ...
to jest tylko mieszkanie, zapewne na wyp@#$izdowie bez sklepów i jakiejkolwiek innej infrastruktury.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaTobieTyMi: znajomi mają podobne tylko zajmują cały parter połówki, nad nimi jest mieszkanie i obok. Oddzielone podwójną ścianą z ociepleniem w środku. Do tego mają 160 m ogródka i garaż. Na uliczce 5 domów po jednej stronie ulicy. Moim zdaniem mega alternatywa dla klatki w bloku.
@JaTobieTyMi spróbuj jeszcze poszukac domow wolnostojacych, naprawde warto. Wolalbym kupić kostke "gierkowke", cena ta sama a mozna z miejsca mieszkać zaraz po zakupie, stoi na pełnoprawnym osiedlu, ma duży ogrod, brak somsiadow przez sciany i można se potem powoli remontować. Tutaj natomiast masz duże mieszkanie w bloku i właśnie jak blok bym to traktował, bo nie ma żadnych zalet domu wolnostojącego (nie ma nawet piwnicy, która normalnie masz w bloku) ma za
@geszue: kostka PRL to zazwyczaj dom stojący w samym centrum smogu. Większość ludzi nauczona jest palić śmieciami w kopciuchach. Mało kto zlikwidował stare piece, bo świetnie się nadają do rozpalania byle czym na początku sezonu grzewczego. Sam szukałem domu i kilka takich kostek oglądałem, wszędzie były podwójne piece. Właściciele sami się chwalili, że to fajna sprawa że zostawili stary piec.
Druga kwestia to wielkość działki i gęstość zabudowy. Działki rzadko kiedy
@geszue: kostka PRL to zazwyczaj dom stojący w samym centrum smogu. Większość ludzi nauczona jest palić śmieciami w kopciuchach. Mało kto zlikwidował stare piece, bo świetnie się nadają do rozpalania byle czym na początku sezonu grzewczego. Sam szukałem domu i kilka takich kostek oglądałem, wszędzie były podwójne piece. Właściciele sami się chwalili, że to fajna sprawa że zostawili stary piec.
Druga kwestia to wielkość działki i gęstość zabudowy. Działki rzadko kiedy