Wpis z mikrobloga

Ktoś ma pomysł co może być przyczyną problemów z brzuchem po kreatynie? Próbowałem zwykłego monohydratu i jabłczanu, ale za każdym razem chce mi się wymiotować, czuję przelewanie w brzuchu i nieprzyjemne uczucie w żołądku. Kupiłem Creapure z Olimpu, ale nadal to samo. Ktoś ma jakieś pomysły/rozwiązania? Nie chciałbym rezygnować z suplementacji, a publikacje dotyczące problemów żołądkowych po kreatynie głównie rozbijają się o nietolerancję dodatków/słodzików/zanieczyszczoną kretę, gdzie w creapure nic z tych rzeczy nie występuje i nie mam już pomysłu :/
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #dieta #suplementy
  • 11
  • Odpowiedz
@TeTriz538: Próbowałeś kreatyne od Universala? Bo ja mam podobnie jak ty przy innych kreatynach. Robi mi się niedobrze, lekko mnie mdli. Ale właśnie zwykła kreatyna od Universala całkowicie rozwiązała ten problem.
  • Odpowiedz
@TeTriz538: 2 lata temu napisalem tu, ze wypilem kreatyne kfd z rana chyba nic nie jedzac i pol dnia wymiotowalem :D I to na pewno od kreatyny, bo potem mialem to samo tylko lzej.
Ja sie przerzucilem na kapsulki z olimpa ale lykac 5-6 dziennie to tez problem, bo z innymi suplami robi mi sie po 30 tabletek do lykania, wiec od mieisaica nie biore.
  • Odpowiedz
@KryptonZ: monohydrat i jabłczan miałem właśnie z KFD
@IntruderXXL: jeśli chodzi o Universala to z tego co kojarzę ich kreta to też Creapure, czyli czysty mikronizowany proch z niemieckiego labu, więc to samo co w przypadku Crepure Olimpu który też mnie zamula :/
  • Odpowiedz