Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siema mirki, zaczynam grę w Wiedźmina 3 pierwszy raz (znaczy zaczynam, 30h już, skończyłem wątek z baronem, ale dużo czasu na pytajnkach). Jakieś protipy na zarobienie kasy, czy ogólne porady co do gierki, bo wiem że są świry (pasjonaci ( ͡° ͜ʖ ͡°) ), co grają po 1.5/2k h. Który set najlepszy idąc pod znaki (ze szkół wiedźmińskich). 12 lvl atm, a zaczynam powoli zbierać już sety. #wiedzmin3 #wiedzmin #gry #pcmasterrace #przegryw
  • 9
@Luczars:

Jakieś protipy na zarobienie kasy

Rób znaki zapytania na mapie, przeszukuj wszystkie skrzynie i sprzedawaj loot(czasami opłacalne jest rozbieranie, żeby nie płacić potem za surowce). Kasy będzie nawet za dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Który set najlepszy idąc pod znaki (ze szkół wiedźmińskich)

Moim zdaniem wybór setu bardziej zależy od stylu gry, znaki działają w każdym mniej więcej tak samo, np.: jeśli zależy Ci na dużych
@Luczars: Po 20 poziomie na kasę już nie patrzysz XD profit, miałam 40k na luzie i nie miałam co z tym zrobić. Najbardziej dla mnie opłacało sprzedawać mięcie, zbroje itd.
@Luczars: jak będziesz na skellige to zrób wszystkie kontrabandy,kasy przez długi czas Ci nie zabraknie a co do setu to już imo według preferencji,gierka jest bardzo łatwa,więc zawsze wybierałem ten który ładnie wyglądał xD